Sala konferencyjna

An-Son

2
Liczba sal
25
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

An-Son oferuje 2 nowoczesne sale konferencyjne, które świetnie sprawdzają się podczas organizacji szkoleń, warsztatów, rekrutacji czy seminariów. Sale te są przestronne, stylowo zaaranżowane oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Znajdują się w nich projektory, ekrany, laptopy, flipcharty oraz odpowiednie nagłośnienie. Goście oczywiście mogą korzystać z bezprzewodowych sieci Internetu.

Sale sprawdzą się podczas organizacji kameralnych spotkań - pierwsza z nich jest w stanie pomieścić 9 osób, druga - 25. Oba te pomieszczenia posiadają bezpośredni dostęp do światła dziennego oraz klimatyzację, co znacząco wpływa na komfort pracy.

W salach zadbano o wszelkie kwestie bezpieczeństwa, a obsługa obiektu służy pomocą podczas ustawiania stołów oraz krzeseł.

To świetny wybór dla tych, którzy szukają miejsca na event oddalonego od ścisłego centrum

An-Son - Opis obiektu

An-Son to nowoczesny obiekt, który usytuowany jest przy ulicy Chemicznej w Zielonej Górze. To niezwykle korzystna lokalizacja - poza centrum miasta, a jednocześnie z łatwym dojazdem z tras obiegowych.

An-Son to z jednej strony znakomite usługi gastronomiczne, a z drugiej świetne miejsce na biznesowej mapie Zielonej Góry. Obiekt bowiem do dyspozycji gości oddaje wielofunkcyjne sale konferencyjne, w których zorganizujesz szereg spotkań.

Warto także wspomnieć, że budynek An-Son nie tak dawno otrzymał wyróżnienie w konkursie LMB 2021. Organizacja eventów w takich okolicznościach - trzeba przyznać - zdecydowanie sprzyja długim rozmowom biznesowym.

Podczas organizowanych wydarzeń możesz liczyć na pomocną, doświadczoną obsługę, która sprawi, że spotkania będą zwieńczone sukcesem. An-Son może pochwalić się w 100% bezpieczną przestrzenią, w której zachowane są wymagane odstępny, a dodatkowo - na życzenie gości - dostępne są maski, płyny dezynfekujące oraz rękawiczki.

An-Son Sala konferencyjna / 0 An-Son Sala konferencyjna / 1 An-Son Sala konferencyjna / 2 An-Son Sala konferencyjna / 3

An-Son - Restauracja

An-Son słynie także z pysznych kulinariów. To właśnie tam serwowane są oryginalne azjatycko-wietnamskie kulinaria, które wyróżniają się wyjątkowym smakiem. Możesz mieć pewność, że serwowane tam posiłki powstają ze świeżych oraz wysokiej jakości produktów. Restauracja jest bardzo klimatyczna i z powodzeniem można w niej zorganizować przerwy obiadowe oraz lunchowe podczas konferencji i szkoleń.

Ponadto, obsługa obiektu za dodatkową opłatą jest w stanie przygotować przerwę kawową oraz udostępnić ekspres do kawy.

Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie An-Son ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Zielona Góra

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz