Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Zielona Góra

: znaleziono 17 obiektów

Każdy biznesmen, zwłaszcza jeśli jest koneserem wina, znajdzie w Zielonej Górze warunki odpowiednie dla siebie i swoich interesów. Obiekty konferencyjne w Zielonej Górze to pomysł na udaną serię wykładów, czy zjazd ludzi z branży. To również bogata oferta wnętrz i sal konferencyjnych w pełni wyposażonych i klimatyzowanych.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zielona Góra

 

Obiekty w budowie:

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Ruben Hotel

Ruben Hotel

Zielona Góra

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 160 osób

Liczba sal: 3

Obiekt posiada sale konferencyjno - bankietowe w których można zorganizować wystawne przyjęcie firmowe, konferencję, ...
 
 

Projektowane tak by zapewnić jednocześnie komfort i funkcjonalność, pomogą wytworzyć odpowiednią atmosferę do przyswajania wiedzy. Hotelowym gościom nie braknie też dawki rozrywki , ważnej w budowaniu efektywnego zespołu pracowników. Obiekty szkoleniowe w Zielonej Górze będą sprzyjać tym i innym celom oraz przede wszystkim dadzą satysfakcję klientom.

Sale konferencyjne Zielona Góra - FAQ

 

Czy organizacja konferencji w Zielonej Górze jest droga?

Sama cena najmu zależna jest przede wszystkim od standardu danego miejsca, liczby uczestników oraz czasu, jaki przewidujemy na nasze spotkanie - czy liczymy go w wariancie godzin, czy dni. Najem na doby wiążę się zwykle z korzystniejszą ofertą, mieszczącą się przeważnie w granicach kilkuset złotych za dzień przy średniej pojemności pomieszczenia. Do kosztu dochodzą również ewentualne usługi dodatkowe, takie jak catering bądź wypożyczenie sprzętu poza standardowym pakietem.

Czy Zielona Góra przystosowana jest do organizacji wielodniowych konferencji?

Jeżeli myślimy o wydarzeniach integrujących do kilkuset osób, to jak najbardziej. Znajdziemy tu zarówno przestrzeń dostosowaną do takich eventów, jak również istotne w ich świetle zaplecze noclegowe. Hotele w wysokim standardzie często dysponują własnymi, dość pojemnymi salami konferencyjnymi, dzięki czemu miejsce noclegowe można połączyć od razu z miejscem pracy. Tutejsze okolice oferują też zabytkowe lokalizacje, zaadaptowane dla wydarzeń na nawet kilkaset osób.

Jak oświetlone są sale konferencyjne w Zielonej Górze?

Nie ma jednoznacznej reguły co do oświetlenia danej sali, jednak wiele obiektów charakteryzuje dostęp do dziennego światła. Mając na względzie warunki korzystne dla prezentacji, wyposażenie budynku często pozwala na manipulowanie natężeniem jasności oraz całkowite zaciemnienie. Szczególnie spektakularnego systemu świetlnego możemy spodziewać się, wynajmując niekonwencjonalne miejsca w postaci np. domów eventowych lub sal teatralnych.

Czy w zielonogórskich obiektach konferencyjnych można korzystać z WiFi?

W większości miejsc nie stanowi to problemu. Decydując się na ofertę hoteli, zwłaszcza tych w standardzie 4- i 5-gwiazdek, możemy być niemal pewni co do obecności bezprzewodowego internetu. Sprawa ma się podobnie w ośrodkach konferencyjno-szkoleniowych, natomiast w przypadku przestrzeni zabytkowych warto zyskać pewność poprzez kontakt z właścicielem obiektu lub przejrzenie szczegółowych prezentacji na naszej stronie.

Jak dotrzeć na konferencję w Zielonej Górze?

Najwygodniejszą alternatywą dla osób zmotoryzowanych będzie skorzystanie z dostępności drogi ekspresowej S3, przebiegającej przez województwo zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie, zaś w samej Zielonej Górze - przez północno-zachodnią część miasta.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij