Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Amadeus to obiekt szkoleniowy położony przy ulicy Jedności w jednym z największych miast w województwie lubuskim – Zielonej Górze. Położenie w samym centrum miasta sprzyja organizowaniu w hotelu szkoleń i konferencji. Hotel Amadeus jest idealnym miejscem na nocleg w trakcie podróży służbowej oraz na pobyt wypoczynkowy wraz z rodziną.

Obiekt szkoleniowy, jakim jest Hotel Amadeus oferuje aż 23 stylowe pokoje. Wszystkie mają swoje łazienki, które posiadają pełen węzeł sanitarny. Goście, którzy lubią luksus mogą wybrać przestronne apartamenty, które mają wyższy standard. Każdy apartament ma dwa pomieszczenia, a w łazience jacuzzi, które sprawia, że można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Hotel konferencyjny Amadeus posiada także bogatą ofertę szkoleniową. W centrum konferencyjnym znajdują się dwie sale szkoleniowe wyposażone w profesjonalny sprzęt. Są idealne do przeprowadzenia szkolenia, bądź konferencji.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });