Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.06.2021

14 weekendowych pobytów w hotelach Radisson zgarnie szczęśliwy zwycięzca!

14 weekendowych pobytów w hotelach Radisson zgarnie szczęśliwy zwycięzca!

Wow, wow, wow, takiej nagrody to jeszcze nie widzieliśmy. Radisson Hotel Group organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 14 weekendowych pobytów w polskich obiektach tej sieci.

Co ważne, nagroda ta trafi do jednego szczęśliwca, który do końca 2023 roku będzie mógł po kolei odwiedzać hotele Radisson w całej Polsce. Inne osoby biorące udział w konkursie również mogą liczyć na wyróżnienie i nagrodę - każdy z hoteli przygotował indywidualny voucher w postaci jednego pobytu weekendowego dla 2 osób. Jest więc o co walczyć!

Ale po kolei... Jak w ogóle wziąć udział w konkursie? Już tłumaczymy! Wystarczy zrobić jedno, niepowtarzalne/wyjątkowe/zaskakujące/piękne zdjęcie z wakacyjnej podróży po Polsce i umieścić je na swoim prywatnym Facebooku lub Instagramie i dodać w opisie hashtagi: #polskazradisson i #polskazparkinn. Konkurs trwa do 31 sierpnia. 


Główny zwycięzca, jak i osoby wyróżnione przez konkretne hotele, z nagrody będą mogli skorzystać do końca 2023 roku, więc całkiem dużo czasu. 

Obiekty Radisson Hotel Group znajdziemy w różnych częściach Polski. Można miło spędzić czas nad polskim morzem, np. w gdańskim Radisson Hotel & Suites położonym nad brzegiem Motławy, z widokiem na port i zabytkowe kamienice, a także w Sopocie, w hotelu na plaży. Nad Bałtykiem powstaje też kolejny obiekt sieci - Radisson Resort w Kołobrzegu. 


Hotele Radisson znajdziemy oczywiście również w polskich górach i to nie jednych. Możemy zarezerwować pobyt w Zakopanem i w Szklarskiej Porębie. Znajdziemy hotele też w Warszawie, Krakowie, Szczecinie czy Wrocławiu. Jest w czym wybierać!

Zapraszamy do zapisania się na wydarzeniu na Facebooku, żeby nie umknął nam ten konkurs. Link poniżej:

https://www.facebook.com/events/493172655450314/

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij