Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.08.2021

3-gwiazdkowy hotel tuż obok Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego - oto Hotel Antoni Wellness & Spa

3-gwiazdkowy hotel tuż obok Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego - oto Hotel Antoni Wellness & Spa

Dziś pragniemy przedstawić kolejny obiekt, czyli komfortowy Hotel Antoni Wellness & Spa, który zlokalizowany jest w Tomaszowie Lubelskim. Położony jest on na szlaku komunikacyjnym między Gdańskiem a Odessą, niedaleko polsko-ukraińskiego przejścia granicznego. Hotel otoczony jest malowniczą przyrodą, która sprzyja relaksowi, integracji gości oraz pieszym i rowerowym wędrówkom.

Oferta tego obiektu obejmuje wynajem stylowych miejsc noclegowych oraz wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Goście uwielbiają również Restaurację obiektu oraz proponowane w nim atrakcje dodatkowe, o których napiszemy w dzisiejszym artykule. Jeśli więc szukasz miejsca na konferencję w województwie lubelskim, koniecznie weź pod uwagę Hotel Antoni Wellness & Spa - a my już spieszymy z odpowiedzią, dlaczego warto zorganizować event właśnie tam. Cóż - argumentów jest naprawdę wiele!


Hotel Antoni Wellness & Spa oferuje aż 4 sale konferencyjne, które różnią się wielkością. Wśród nich jest kameralna Sala VIP, w której mogą odbyć się wszelkiego rodzaju rozmowy kwalifikacyjne czy negocjacje. Mieszczą się tam również o wiele większe pomieszczenia. Największa z sal pozwala bowiem na zaproszenie aż 150 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenia te imponują nie tylko wielkością, ale i wyposażeniem. Otóż są one klimatyzowane, a goście mogą korzystać m.in. z rzutników multimedialnych, rzutników pisma, laptopów, ekranów czy flipchartów. Stoły i krzesła można oczywiście dowolnie ustawiać, a także umieścić w salach serwis kawowy, idealny na przerwę podczas konferencji i szkoleń.


Dużym atutem tego miejsca jest jego oferta noclegowa. Na gości hotelu czeka 41 pokoi gościnnych, które zapewniają nocleg dla 90 osób. Pokoje są przestronne, wygodne oraz w pełni wyposażone. Goście mogą również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej obiektu. Znajduje się tam smaczna Restauracja, której menu składa się z tradycyjnych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Sala restauracyjne w jednym czasie może pomieścić aż 350 osób, dzięki czemu można w niej również zorganizować bankiety, spotkania firmowe, wigilie pracownicze czy inne uroczystości. Event w towarzystwie tak wyśmienitych potraw to bez wątpienia klucz do sukcesu.


Hotel Antoni Wellness & Spa potrafi zaskoczyć, czego potwierdzeniem jest rozbudowana oferta usług dodatkowych. Sprzyjają one relaksowi, a także integracji uczestników wydarzeń. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W obiekcie można liczyć m.in. na basen kryty, jacuzzi, saunę parową, masaże oraz kręgielnięPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij