In Between Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Antoni Wellness & Spa

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Antoni Wellness & Spa oferuje standard 3-gwiazdek. Posiada jasne, wygodne pokoje gościnne oraz cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne. W wolnych chwilach goście mogą korzystać z rozbudowanej Strefy Wellness & Spa, w której znajduje się elegancki basen oraz salon masażu.

Wieczorami można udać się do hotelowego klubu, gdzie kolorowe światła i dobra muzyka pozwalają się zrelaksować i oddać zabawie przy torach bowlingowych. Hotel położony jest na szlaku komunikacyjnym między Gdańskiem a Odessą, łącząc w ten sposób Morze Bałtyckie z Morzem Czarnym.

Niedaleko znajduje się polsko-ukraińskie przejście graniczne. Dzięki bliskości Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego, goście mogą odbywać relaksujące wycieczki piesze i rowerowe, jednocześnie podziwiając bogactwo tutejszej natury.    • Największa
    sala konferencyjna: 150
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 90
    • Dodatkowe udogodnienia:

    • Obiekty konferencyjne spa Obiekty konferencyjne z basenem Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Antoni posiada 4 sale konferencyjne. Oferta uwzględnia kameralną Salę VIP, która doskonale sprawdza się w przypadku zebrań, rozmów kwalifikacyjnych i negocjacji z kontrahentami.

Na łącznej powierzchni biznesowej można obsłużyć blisko 300 osób. Każda sala konferencyjna jest klimatyzowana i posiada profesjonalny system nagłośnieniowy.

Na podstawowe wyposażenie składają się:

- rzutnik multimedialny,

- rzutnik pisma,

- laptop,

- ekran multimedialny,

- flipchart.

Istnieje możliwość dowolnego ustawienie krzeseł i stołów. Najlepiej sprawdza się układ kinowy bądź w tzw. podkowę. Istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego, którego cena ustalana jest indywidualnie. 

Podczas szkoleń, warsztatów i konferencji organizowanych w Hotelu Antoni Wellness & Spa można liczyć na pełną pomoc doświadczonej i sympatycznej obsługi obiektu. 

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna 1 150 --- ---
Sala Konferencyjna 2 80 --- ---
Sala Konferencyjna 3 30 --- ---
Sala Konferencyjna 4 40 --- ---

Pokoje

Oferta obejmuje 41 pokoi gościnnych, w tym jedno pomieszczenie dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Łącznie zapewnia nocleg dla 90 osób.

Każdy z pokoi posiada własną łazienkę wyposażoną w nowy i czysty sprzęt sanitarny. Goście mogą korzystać z dostępu do telewizji oraz bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Kosztowności można zamknąć w bezpiecznym sejfie.

Część pokoi jest klimatyzowana oraz posiada balkony. Istnieje możliwość rozłożenia dostawki, co dodatkowo zwiększa ilość miejsc noclegowych w przypadku dużych imprez i konferencji.  

Restauracja

Restauracja hotelowa posada bogatą ofertę gastronomiczną. Serwowane są dania charakterystyczne dla kuchni polskiej, jak i specjały międzynarodowe. Restauracja Hotelu Antoni jest jednym z najlepszych miejsc na spotkanie biznesowe, szybki lunch lub wykwintną kolację w Tomaszowie Lubelskim.

Sala może pomieścić maksymalnie aż 350 osób, dzięki czemu idealnie nadaje się do organizacji imprez branżowych, takich jak jak jubileusze, bankiety czy wigilie firmowe.

Duża przestrzeń zapewnia jednocześnie bardzo kameralny, rodzinny klimat, a goście mają swobodę poruszania się między stołami. Przyjazna atmosfera dodatkowo podnosi walory smakowe posiłków.

Usługi dodatkowe

Obiekt posiada bezpłatny, monitorowany parking z możliwością wjazdu autokarów. W klubie hotelowym znajdują się profesjonalne tory do gry w kręgle.

W Strefie Wellness & Spa można zadbać o zdrowie ciała i ducha. Do dyspozycji są:

- basen kryty,

- jacuzzi,

- sauna parowa,

- zabiegi odnowy biologicznej,

- masaże.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +