Szybkie wyszukiwanie

Hotel Antoni Wellness & Spa

Sprawdź dostępność
 • 3 Liczba sal
 • 150 Największa
  sala konferencyjna:
 • 90 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne spa Obiekty konferencyjne z basenem Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Antoni posiada 3 sale konferencyjne. Oferta uwzględnia kameralną Salę VIP, która doskonale sprawdza się w przypadku zebrań, rozmów kwalifikacyjnych i negocjacji z kontrahentami.

Na łącznej powierzchni biznesowej można obsłużyć blisko 300 osób. Każda sala konferencyjna jest klimatyzowana i posiada profesjonalny system nagłośnieniowy.

Na podstawowe wyposażenie składają się:

- rzutnik multimedialny

- nagłośnienie

- laptop

- ekran multimedialny

- flipchart.

Istnieje możliwość dowolnego ustawienie krzeseł i stołów. Najlepiej sprawdza się układ kinowy bądź w tzw. podkowę. Istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego, którego cena ustalana jest indywidualnie. 

Podczas szkoleń, warsztatów i konferencji organizowanych w Hotelu Antoni Wellness & Spa można liczyć na pełną pomoc doświadczonej i profesjonalnej obsługi obiektu. 

Hotel Antoni Wellness & Spa - Sala Konferencyjna VIP

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
30
Podkowa
24
Szkoła
24

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
40
Wysokość (m)
---
Scena/Podest
Światło dzienne
Wi-fi
Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Filary
Klimatyzacja

Hotel Antoni Wellness & Spa - Sala 2

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
150
Podkowa
---
Szkoła
90

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
160
Wysokość (m)
---
Światło dzienne
Wi-fi
Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Filary
Klimatyzacja

Hotel Antoni Wellness & Spa - Sala 3

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
180
Wysokość (m)
---
Światło dzienne
Wi-fi
Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Filary
Klimatyzacja

Hotel Antoni Wellness & Spa - Opis obiektu

Hotel Antoni Wellness & Spa oferuje standard 3-gwiazdek. Posiada jasne, wygodne pokoje gościnne oraz 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne. W wolnych chwilach goście mogą korzystać z rozbudowanej Strefy Wellness & Spa, w której znajduje się elegancki basen oraz salon masażu.

Wieczorami można udać się do hotelowego klubu, gdzie kolorowe światła i dobra muzyka pozwalają się zrelaksować i oddać zabawie przy torach bowlingowych. Hotel położony jest na szlaku komunikacyjnym między Gdańskiem a Odessą, łącząc w ten sposób Morze Bałtyckie z Morzem Czarnym.

Niedaleko znajduje się polsko-ukraińskie przejście graniczne. Dzięki bliskości Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego, goście mogą odbywać relaksujące wycieczki piesze i rowerowe, jednocześnie podziwiając bogactwo tutejszej natury.  Hotel Antoni Wellness & Spa - Pokoje

Oferta obejmuje 41 pokoi gościnnych, w tym jedno pomieszczenie dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Łącznie zapewnia nocleg dla 90 osób.

Każdy z pokoi posiada własną łazienkę wyposażoną w nowy i czysty sprzęt sanitarny. Goście mogą korzystać z dostępu do telewizji oraz bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Kosztowności można zamknąć w bezpiecznym sejfie.

Część pokoi jest klimatyzowana oraz posiada balkony. Istnieje możliwość rozłożenia dostawki, co dodatkowo zwiększa ilość miejsc noclegowych w przypadku dużych imprez i konferencji.  

Hotel Antoni Wellness & Spa - Restauracja

Restauracja hotelowa posada bogatą ofertę gastronomiczną. Serwowane są dania charakterystyczne dla kuchni polskiej, jak i specjały międzynarodowe. Restauracja Hotelu Antoni jest jednym z najlepszych miejsc na spotkanie biznesowe, szybki lunch lub wykwintną kolację w Tomaszowie Lubelskim.

Idealnie nadaje się również do organizacji imprez branżowych, takich jak jak jubileusze, bankiety czy wigilie firmowe.

Duża przestrzeń zapewnia jednocześnie bardzo kameralny, rodzinny klimat, a goście mają swobodę poruszania się między stołami. Przyjazna atmosfera dodatkowo podnosi walory smakowe posiłków.

Hotel Antoni Wellness & Spa - Usługi dodatkowe

Obiekt posiada bezpłatny, monitorowany parking z możliwością wjazdu autokarów. W klubie hotelowym znajdują się profesjonalne tory do gry w kręgle.

W Strefie Wellness & Spa można zadbać o zdrowie ciała i ducha. Do dyspozycji są:

- basen kryty,

- jacuzzi,

- sauna parowa,

- zabiegi odnowy biologicznej,

- masaże.

Hotel Antoni Wellness & Spa - Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Komentarze (2 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Antoni Wellness & Spa
 • 4

Hotel Antoni Wellness & Spa jest bardzo eleganckim miejscem, począwszy od wystroju wnętrza sal konferencyjnych po pokoje oraz restauracje. Jest kilka sal konferencyjnych do wyboru także myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzęt multimedialny, którym dysponuje hotel w pełni wystarcza i spełnia swoje zadanie. Jedzonko również smaczne - można fajnie spędzić w tym miejscu czas łącząc prace z wypoczynkiem.


 • 5

Hotel Antoni posiada 4 sale konferencyjne i moim zdaniem jest najlepszy jeśli chodzi o wybór miejsca na konferencje Na podstawowe wyposażenie składają się: - rzutnik multimedialny, - rzutnik pisma, - laptop, - ekran multimedialny, - flipchart.Istnieje możliwość dowolnego ustawienie krzeseł i stołów Istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego, którego cena ustalana jest indywidualnie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij