Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
6.05.2022

A może by tak Kielce? Hotel Przedwiośnie poleca się na spotkania i noclegi w Górach Świętokrzyskich!

A może by tak Kielce? Hotel Przedwiośnie poleca się na spotkania i noclegi w Górach Świętokrzyskich!

W naszych artykułach często skupiamy się na obiektach położonych gdzieś w Tatrach, Pieninach czy Karkonoszach, a rzadko kiedy opisujemy miejsca w Górach Świętokrzyskich. Dziś chcemy to zmienić i napisać Wam "kilka" słów o Hotelu Przedwiośnie, który jest najwyżej i najpiękniej położonym hotelem w Górach Świętokrzyskich. Znajduje się on w miejscowości Mąchocice Kapitulne pod Kielcami.

Nie tylko mieszkańcy Kielc przyjeżdżają tu na odpoczynek czy szkolenie. Hotel Przedwiośnie też chętnie odwiedzają osoby z Krakowa czy Katowic, ponieważ mogą się oni tu dostać w niecałe 2-2,5 godziny samochodem czy autokarem. Całkiem dobry dojazd mają też osoby z Warszawy i Łodzi (niecałe 3 godziny). Komfortowe pokoje - Góry Świętokrzyskie mają wiele do zaoferowania

Dogodna lokalizacja w środkowej Polsce sprawia, że Hotel Przedwiośnie jest dobrą destynacją szkoleniową i konferencyjną, bowiem łatwo mogą się tu dostać goście z różnych stron Polski. Hotel oferuje 160 miejsc noclegowych, a po uwzględnieniu dostawek nawet 200 miejsc! Uczestnicy spotkania w Kielcach (a właściwie w Mąchocicach Kapitulnych) mogą odpocząć w komfortowych warunkach po całym dniu intensywnej pracy i przyswajania wiedzy. Do wyboru jest kilka wariantów pokoi, dlatego na pewno każdy znajdzie tu coś, co pasuje do jego potrzeb i preferencji. 


Szkolenia i konferencje w Górach Świętokrzyskich

W Hotelu Przedwiośnie pod Kielcami znajduje się 5 funkcjonalnych sal, które mogą być wykorzystywane do organizacji m.in. konferencji, szkoleń czy bankietów. Największa z nich, Sala Żeromski, pomieści nawet 200 osób w układzie teatralnym, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku większych wydarzeń - również tych międzynarodowych. Obiekt oferuje kabiny do tłumaczeń symultanicznych na zamówienie. Na wyposażeniu sal znajduje się również nowoczesny sprzęt, w tym ten od nagłośnienia, ekrany, rzutniki, a także flipchart z potrzebnymi akcesoriami. Hotel oferuje profesjonalną obsługę techniczną, a także organizuje przerwy kawowe i wyżywienie dla uczestników eventów. Posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są tradycyjne dania według polskich receptur. W menu nie brakuje jednak pozycji z innych krajów. 


Odpoczynek i rekreacja pod Kielcami - ognisko w górach, narciarstwo i basen

Dodatkowo obiekt dysponuje kompleksem grillowo-ogniskowym, w którym można zorganizować biesiadę jako formę dodatkowej atrakcji po skończonej konferencji. Dach wiaty grillowej chroni uczestników zabawy nawet przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje, które czekają na gości Hotelu Przedwiośnie! Wewnątrz budynku znajduje się także kryty basen o pow. 200 m2 z hydromasażami, sauna, gabinety masażu i siłownia. Z kolei na zewnątrz na gości czekają boisko do siatkówki i kort tenisowy. W hotelu jest też stół do bilarda.


Do aktywności sportowej zachęca również okolica hotelu. W malowniczych okolicznościach przyrody, z widokiem na Góry Świętokrzyskie, można udać się na wycieczkę pieszą, rowerową czy Nordic Walking. W okolicy znajdują się też wyciągi narciarskie dla miłośników narciarstwa. W Hotelu Przedwiośnie nie można więc narzekać na nudę.

Zapraszamy do organizacji spotkań w Górach Świętokrzyskich lub choćby rekreacyjne odwiedzenie tego regionu Polski. My sami musimy chyba częściej tam bywać :) 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij