Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.07.2016

Aneta Puczyk nowym dyrektorem hotelu Campanile w Lublinie

Aneta Puczyk nowym dyrektorem hotelu Campanile w Lublinie

Aneta Puczyk, dotychczas asystent dyrektora hotelu Campanile Lublin od 1 lipca br pełni obowiązki dyrektora tego hotelu. Na stanowisku zastąpi Agnieszkę Antoniak, która przejęła zarządzanie kompleksem hoteli Campanile i Première Classe we Wrocławiu.

 Z Louvre Hotels Group i hotelem Campanile Lublin Aneta związana jest od początków swojej przygody w hotelarstwem w 2004 roku. Zaczynała od stanowiska recepcjonistki, jednak szybko dostrzeżono jej potencjał i najpierw powierzono funkcję zastępcy kierownika recepcji, następnie jej kierownika, a od 2009 roku asystenta dyrektora hotelu. Jak sama mówi, hotelarstwo jest dla niej nie tylko pracą, ale sposobem na życie, a lubelski hotel traktuje jako swój drugi dom.

Aneta jest absolwentką Wydziału Filozofii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja Filozofia Kultury i Nauki o Kulturze oraz podyplomowych studiów z zakresu Rachunkowości na tym samy uniwersytecie. Jest także absolwentką studiów językowych w Institut Parisien w Paryżu.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij