Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.08.2019

Bajeczna konferencja w Hotelu Bajka!

Bajeczna konferencja w Hotelu Bajka!

Wierzycie w bajki? Czy wciąż pamiętacie ekscytację z dzieciństwa, gdy kibicowaliście dzielnemu rycerzowi w walce ze smokiem? Gdzieś w dorosłym życiu często tracimy wiarę w Happy End, jednak to nie oznacza, że on nie istnieje. Magiczny świat bajek może być na wyciągniecie ręki, jeśli tylko spojrzymy na rzeczywistość oczami dziecka.

Szczególnie w naszej codziennej pracy taka zmiana perspektywy, może wiele zmienić. Pozwala się rozwijać oraz pokonywać napotkane przeszkody.  Może warto więc ruszyć w bajeczną podróż wraz z Hotelem Bajka i na powrót uwierzyć w magię? 

Hotel & Resort Bajka jest spełnieniem marzeń o wyjątkowym miejscu, w którym goście mogą przenieść się do zupełnie innego świata i choć na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Kompleks rozlokowany jest na 28 hektarach zielonego terenu, który z jednej strony jest otoczony lasem, a z drugiej plażą nad zatoką. Sielska atmosfera oraz liczne atrakcje wodno-sportowe pozwalają gościom zaznać relaksu, jak i spędzić czas na dobrej zabawie.

Czas tutaj płynie wolniej, a rozbudzona wyobraźnia pozwala tworzyć innowacyjne koncepcje, które mogą zupełnie odmienić dotychczasowy wizerunek firmy. Nic więc dziwnego, że kompleks cieszy się tak wielką popularnością wśród klientów biznesowych.

Bajeczny obiekt łączy nowoczesne rozwiązania techniczne z przytulnym klimatem rodzinnego domu, dzięki czemu praca jest przyjemnością, a goście chętnie tutaj powracają. Można mieć wrażenie, że Hotel Bajka powstał, jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!


Góralszczyzna w nowoczesnym designie

Na gości czeka 80 miejsc noclegowych, W Hotelu Bajka znajduje się 37 przytulnych pokoi ulokowanych w miejscowości Godziec, pod Opolem. Rozbudowana baza hotelowa umożliwia zakwaterowanie uczestników kilkudniowych szkoleń, konferencji oraz imprez integracyjnych. Pokoje zachwycają swoim niebanalnym wystrojem, czerpiąc inspirację z architektury górskiej i alpejskiej.

Podczas pobytu, goście mogą podziwiać malownicze, naturalne widoki. Do wyboru są pokoje w standardzie Basic, Classic i Premium, więc każdy znajdzie coś dopasowane go jego standardów i potrzeb. W tym roku oddano do użytku również Villę Bajka. To duży, drewniany domek mieszczący się tuż nad brzegiem Zatoki Bajka.


Bajeczna konferencja

Hotel & Resort Bajka to idealne miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla grup konferencyjnych i szkoleniowych. Spotkania biznesowe odbywają się tutaj w cudownej atmosferze, która pobudza kreatywność. W obiekcie z powodzeniem można zrealizować zebrania, warsztaty, pokazy, seminaria czy wystawy.  Do użytku oddano 2 sale konferencyjne mogące obsłużyć po 220 osób w układzie kinowym.

Organizatorzy spotkań znajdą tutaj wszystko, co jest niezbędne do pracy, w tym nowoczesny sprzęt audiowizualny. Sale konferencyjne posiadają dostęp do naturalnego światła oraz internetu. Obsługa z zaangażowaniem podchodzi do przygotowania każdego wydarzenia, dbając o indywidualne potrzeby każdego z gości. Pozwala to zorganizować prawdziwie bajeczną konferencję, która zapadnie w pamięci na długie lata.


28 hektara możliwości!

Duży, otwarty, zielony teren otaczający kompleks zachęca do organizacji imprez plenerowych: pikników, koncertów, grilli, zawodów sportowych oraz gier team-building'owych dla pracowników. Eventy nad Zatoką Bajka mogą liczyć nawet kilkaset osób oraz przybrać taką formę, jaka najbardziej odpowiada organizatorom. Doskonałe wyposażone zaplecze techniczne oraz rozbudowana infrastruktura dają nieograniczone możliwości aranżacji 28 hektarów wokół Hotelu Bajka.

Udostępnione zostały 4 boiska wielofunkcyjne, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci. Ogromnym atutem jest dostęp do wody oraz prywatnej plaży. W Hotelu & Resorcie Bajka zdecydowanie nikt nie będzie się nudził!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij