Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
22.11.2022

Biały Pałac Palczew - wyjątkowy obiekt konferencyjny na Mazowszu

Biały Pałac Palczew - wyjątkowy obiekt konferencyjny na Mazowszu

Na rynku znajdują się różnorodne obiekty, w których można zorganizować konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Wśród nich są m.in. hotele o różnym standardzie, nowoczesne biurowce, a nawet zespoły pałacowo-parkowe. Ten ostatni rodzaj z pewnością przypadnie do gustu osób ceniących klimatyczne wnętrza i piękną, wyjątkową architekturę. Takie obiekty dumnie reprezentuje Biały Pałac Palczew, który znajduje się w malowniczej Dolinie Pilicy, zaledwie 60 kilometrów od Warszawy i 40 kilometrów od Radomia.

To miejsce, w którym spotyka się dworska elegancja z nowoczesnością. Obiekt ten świadczy kompleksowe usługi, zapewniając gościom nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale też idealną przestrzeń do wypoczynku.

Posesja Biały Pałac Palczew posiada ponad 5 hektarów, sprzyjając tym samym organizacji wydarzeń plenerowych na świeżym powietrzu. Poniżej napisaliśmy więcej o ofercie Pałacu - przekonaj się, że jest to fantastyczne miejsce konferencyjne na Mazowszu!


Sale konferencyjne pod Warszawą

Spotkania biznesowe nie muszą być organizowane wyłącznie w dużych miastach. Zdecydowanie warto też postawić na obiekty zlokalizowane z dala od zgiełku codzienności, które sprzyjają koncentracji i skupieniu. Biały Pałac Palczew zapewnia właśnie takie okoliczności do realizacji wszelkich konferencji, szkoleń, warsztatów czy innych spotkań firmowych. Obiekt do dyspozycji gości pozostawia przestronną salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić do 50 osób. Pomieszczenie to zostało w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. rzutnik, flipchart czy tablice suchościeralne z niezbędnymi materiałami biurowymi.


Na terenie pałacu znajduje się również sala restauracyjna, gdzie z powodzeniem mogą się odbyć spotkania dla 60 gości. To jednak nie wszystko! Biały Pałac Palczew dysponuje także elegancką salą parkową, która może stać się tłem wydarzeń dla 170 osób. To właśnie tam mogą się odbyć wszelkie bankiety, jubileusze, gale czy uroczyste kolacje firmowe na nieco większą skalę.


Wyjątkowy obiekt konferencyjny pod Warszawą

Biały Pałac Palczew - jak już wcześniej wspomnieliśmy - zapewnia też odpowiednie warunki do wypoczynku. Na gości czeka komfortowe zaplecze noclegowe, które składa się z 15 pokoi, będących w stanie pomieścić do 35 osób. Pomieszczenia te są przytulne i jasne, a w dodatku można w nich dostrzec akcenty dekoracyjne nawiązujące do dworskiego stylu życia. Jesteśmy przekonani, że pobyt w Biały Pałac Palczew sprawi, że każdy gość poczuje się iście królewsko!


Pałac Palczew ma w swojej ofercie też własną bazę gastronomiczną. Mieści się tam restauracja, w której są serwowane dania kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie posiłki powstają tam oczywiście ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Warto przy tym dodać, że w restauracyjnym menu znajdują się też bezglutenowe i wegetariańskie dania, a także dieta Bien-Etre, która jest uboga w tłuszcze i dostarcza maksymalnej ilości witamin. Są to pyszne dania oparte na świeżych warzywach, aromatycznych ziołach oraz na białym lub czerwonym mięsie.


W obiekcie nie brakuje też miejsc do wypoczynku. Znajduje się tam bowiem strefa Wellness & SPA z rozbudowaną ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Po całym dniu spotkań biznesowych warto też skorzystać z seansów w saunie lub wannie z hydromasażem. Dodatkowo w pałacu możliwe jest wypożyczenie rowerów oraz sprzętów do nordic walking. Na koniec mamy też dobrą widomość dla zmotoryzowanych osób - otóż Biały Pałac Palczew do dyspozycji gości oddaje obszerny parking. A jeśli ciekawi Cię, z czego jeszcze składa się oferta obiektu, to koniecznie przejdź do jego wizytówki!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij