Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.09.2023

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny - eleganckie miejsce na konferencję w górach!

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny - eleganckie miejsce na konferencję w górach!

Obiekt ten stanowi prawdziwą perełkę Pieniny Spa Resort, będąc prawdziwym sercem różnorodnych wydarzeń. Otoczone malowniczym Parkiem Górnym, to urokliwe miejsce zachwyca wyjątkowym połączeniem historycznej elegancji i lokalnego rzemiosła. W przedwojennych czasach Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny gościł najbardziej prestiżowe wydarzenia kulturalne w regionie, przyciągając największe gwiazdy muzyki, teatru, piosenki i filmu. Współcześnie ta złota tradycja została przywrócona, oddając dawną świetność obiektowi.

Kompleks Pieniny Spa Resort to miejsce, gdzie szacunek dla dziedzictwa uzdrowiska splata się z nowoczesną infrastrukturą i najwyższą jakością usług biznesowych. Dworek Gościnny, ekskluzywny, wszechstronny i funkcjonalny, stanowi prawdziwą esencję tego holistycznego podejścia. To wyjątkowe miejsce, które nada Twojemu wydarzeniu właściwą rangę, łącząc historię z nowoczesnością w sposób niezwykle harmonijny.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie obiektu. Zostań z nami i przekonaj się, że to miejsce - reprezentujące obiekty na konferencje w górach - to prawdziwy strzał w dziesiątkę!


Wyjątkowe miejsca na konferencje w górach

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny to odpowiednie miejsce, aby zorganizować nawet najbardziej wymagające eventy. Znajdująca się w nim sala główna to przestrzeń pełna możliwości - idealna na kongresy, konferencje, koncerty klientów i wielkie spektakle, z imponującą pojemnością nawet do 600 osób (362 w układzie teatralnym). Elastyczny i modułowy design sali oraz sceny pozwalają na dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb. Eleganckie wnętrza Dworku dodają wyjątkowej wartości prezentowanym produktom, a duże drzwi umożliwiają wprowadzenie nawet dużych obiektów, włączając samochody.


Warto przy tym dodać, że latem można korzystać z dziedzińca, który staje się niepowtarzalnym tłem dla ekspozycji. Na gości czeka również przestronny hall. To nie tylko miejsce przerw, ale także funkcjonalna strefa cateringowa. Musisz wiedzieć, że w Dworku Gościnnym nie ma miejsca na rutynę. Tutaj najważniejsza jest wysoka jakość, kreatywność i niepowtarzalne doświadczenia dla gości.


Obiekt konferencyjny w Szczawnicy

Obiekt ten daje nie tylko niemal nieograniczone możliwości organizacyjne. Umożliwia on również komfortowy wypoczynek po długich spotkaniach biznesowych i kulturalnych. Jego goście mogą korzystać z oferty Pieniny Spa Resort, korzystając z bogatej oferty hotelowej. 4-gwiazdkowy Pieniny Grand Hotel, 5-gwiazdkowy Modrzewie Park Hotel i 3-gwiazdkowy Hotel Nawigator zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji. To miejsca, gdzie luksus spotyka się z przyrodą, tworząc wyjątkową atmosferę.


Dodatkowo, jeśli szukasz miejsca do niezapomnianych imprez, Jazz Bar w stylowym Dworku Gościnnym to idealna opcja. Klubowa atmosfera, delikatnie przyciemnione światło, muzyka na żywo i doskonale wyposażony bar tworzą niepowtarzalny nastrój. Znajdziesz tam również uniwersalne menu z akcentami kuchni azjatyckiej, które najprawdopodobniej zadowoli każdego. Zapraszaj swoich gości na niezobowiązujące spotkania, kameralne koncerty, występy kabaretowe lub pokazy filmowe. Tutaj każda chwila staje się wyjątkowa, a wspólne biesiadowanie nabiera nowego, magicznego wymiaru!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij