Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.03.2019

Co nowego w Holiday Inn Warszawa Józefów?

Co nowego w Holiday Inn Warszawa Józefów?

Nadejście upragnionej wiosny zwiastuje nowym inwestycjom w Holiday Inn Warszawa Józefów. Dla swoich gości hotel przygotował wiele nowych atrakcji i zmian, które z pewnością ucieszą zarówno stałych bywalców, jak i nowych gości.

Wokół głównego budynku powstają nowe obiekty rekreacyjne, które mają urozmaicić gościom hotelu wolny czas. Inwestycje te również sprawią, że hotel jeszcze lepiej sprawdzi się na wyjazdy firmowe i wakacje z rodziną.

Na terenie należącym do hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów powstanie Minigolf Józefów, czyli pierwsze na Mazowszu profesjonalne pole typu Felt B certyfikowane przez Światową Federację Sportu (WMF). Inwestycja ta umożliwi od maja tego roku organizację w hotelu turniejów sportowych i akademii minigolfa dla biznesu.

Nową atrakcję zyskało również Centrum Delphinus, w którym oprócz funkcjonujących dotychczas basenu, strefy saun i mini gym, powstała nowa ceramiczna łaźnia parowa z systemem światłoterapii relaksacyjnej.

W Parku Linowym Józefów otwarta zostanie piąta trasa o nazwie Piccolo, która przystosowana jest również dla dzieci poniżej 3 roku życia. Park Linowy Józefów to największy tego typu obiekt w województwie mazowieckim. To miejsce doskonałej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Z tego miejsca można korzystać indywidualnie, ale również organizowane są programy team buildingowe dla grup zorganizowanych.


Jakie jeszcze zmiany zaszły w Holiday Inn Warszawa Józefów?

Nową odsłonę zyska Pole Ogniskowe. Od 1 czerwca 2019 goście będą mieli do dyspozycji aż dwie wiaty, siedziska wokół paleniska, ławostoły. Łącznie pole pomieści nawet 60 osób, co daje doskonałe miejsce do biesiadowania w plenerze.

Na terenach należących do hotelu powstanie również zewnętrzny Plac Zabaw i zewnętrzna Siłownia, umożliwiająca uprawianie kalisteniki na świeżym powietrzu.

Od poprzedniego miesiąca dzieci mogą już korzystać z całkowicie nowego Pokoju Zabaw inspirowanego tematyką kosmosu. W lutym zmodernizowano w hotelu również zaplecze gastronomiczne, czyli m.in. kuchnię, Grill House i tarasy restauracyjne. Znacznie wpłynęło to na lepszą funkcjonalność i walory estetyczne.

Jak widać, Holiday Inn Warszawa Józefów dynamicznie inwestuje w swój obiekt, sprawiając, że jego oferta trafia do coraz szerszego grona osób. Bogata oferta rekreacyjna to nie wszystkie z jego atutów. Na uwagę zasługuje nowoczesne zaplecze biznesowe i komfortowe pokoje, a także jedzenie na najwyższym poziomie.

Cieszymy się na te zmiany i już nie możemy doczekać się, aż skorzystamy z nowych atrakcji!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij