Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.01.2021

Dzierżawa Hotelu Astor przez właściciela Primavera Jastrzębia Góra

Dzierżawa Hotelu Astor przez właściciela Primavera Jastrzębia Góra

Właściciel obiektu resortowego Primavera Jastrzębia Góra (spółka Drejk Kaźmierczak) przejął w 2-letnią dzierżawę 3-gwiazdkowy Hotel Astor w Jastrzębiej Górze, który znajduje się "po sąsiedzku". Z inicjatywą wyszedł właściciel Hotelu Astor - firma Filip Wójcikiewicz HLT. 

Dodatkowo spółka zawarła umowę przedwstępną celem zakupu nieruchomości. 

Właściciel Primavery ma ambitny plan. Chce bowiem sfinalizować zakup hotelu i rozpocząć prace modernizacyjne, by Hotel Astor z "trzygwiazdkowca" zamienił się "pięciogwiazdkowca". Oprócz generalnego remontu plan modernizacji przewiduje także rozbudowę zaplecza noclegowa do około 250 pokoi, budowę centrum SPA, parku wodnego, a także... nowego centrum konferencyjnego.

Hotel Astor posiada bardzo dobrą lokalizację, bowiem oddalony jest zaledwie 100 metrów od zejścia na plażę i Parku Krajobrazowego. Aktualnie oferuje 118 pokoi i apartamentów, co łacznie daje 350 miejsc noclegowych. Znajduje się tam też restauracja, lobby bar, basen, siłownia, sauny, gabinety SPA, 8 sal konferencyjnych i obszerny zielony teren wraz z przestrzenią dla najmłodszych gości. 

Spółka Drejk Kaźmierczak to rodzinna firma z polskim kapitałem. Działa w branży hotelarskiej. Hotel Astor jest drugim obiektem w portfolio spółki.

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij