Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
14.01.2021

Dzierżawa Hotelu Astor przez właściciela Primavera Jastrzębia Góra

Dzierżawa Hotelu Astor przez właściciela Primavera Jastrzębia Góra

Właściciel obiektu resortowego Primavera Jastrzębia Góra (spółka Drejk Kaźmierczak) przejął w 2-letnią dzierżawę 3-gwiazdkowy Hotel Astor w Jastrzębiej Górze, który znajduje się "po sąsiedzku". Z inicjatywą wyszedł właściciel Hotelu Astor - firma Filip Wójcikiewicz HLT. 

Dodatkowo spółka zawarła umowę przedwstępną celem zakupu nieruchomości. 

Właściciel Primavery ma ambitny plan. Chce bowiem sfinalizować zakup hotelu i rozpocząć prace modernizacyjne, by Hotel Astor z "trzygwiazdkowca" zamienił się "pięciogwiazdkowca". Oprócz generalnego remontu plan modernizacji przewiduje także rozbudowę zaplecza noclegowa do około 250 pokoi, budowę centrum SPA, parku wodnego, a także... nowego centrum konferencyjnego.

Hotel Astor posiada bardzo dobrą lokalizację, bowiem oddalony jest zaledwie 100 metrów od zejścia na plażę i Parku Krajobrazowego. Aktualnie oferuje 118 pokoi i apartamentów, co łacznie daje 350 miejsc noclegowych. Znajduje się tam też restauracja, lobby bar, basen, siłownia, sauny, gabinety SPA, 8 sal konferencyjnych i obszerny zielony teren wraz z przestrzenią dla najmłodszych gości. 

Spółka Drejk Kaźmierczak to rodzinna firma z polskim kapitałem. Działa w branży hotelarskiej. Hotel Astor jest drugim obiektem w portfolio spółki.

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij