Enklawa ciszy i spokoju- Hotel Żubrówka w Białowieży!

Enklawa ciszy i spokoju- Hotel Żubrówka w Białowieży!

Gościom przybywającym w region Puszczy Białowieskiej ukazują się rozległe połacie lasu, dzięki któremu mogą czerpać korzyści z zdrowego mikroklimatu oraz relaksować się wchłaniając sielską atmosferę.

Okolica jednak w niczym nie przegrywa z najnowocześniejszymi ośrodkami biznesowymi w Polsce. Można tutaj spotkać obiekty o wysokim standardzie, które zapewniają funkcjonalną przestrzeń do pracy, rozwoju oraz integracji. Na szczególne wyróżnienie pod tym względem zasługuje 4-gwiazdkowy Hotel Żubrówka umiejscowiony w podlaskiej wsi, Białowieża.

Hotel Żubrówka zlokalizowany jest u progu Białowieskiego Parku Narodowego, zapewniając doskonałe warunki do pracy i odpoczynku. Połączenie obu tych elementów początkowo wydaje się wyjątkowo trudne, jednak kompleks udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe. Sama fasada budynku idealnie wkomponowuje się w krajobraz dzikiej puszczy. Goście mogą odbyć tutaj podróż po smakach regionu, poznając w pełni jego charakter.

Ponadto, czekają na nich eleganckie pokoje o niezbędnym hotelowym wyposażeniu, a także rozbudowana strefa rekreacyjna z basenem. Hotel Żubrówka to również profesjonalne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Gwarancją jakości świadczonych usług są nie tylko pochlebne opinie klientów, ale także fakt, że obiekt przynależy do międzynarodowej sieci hotelarskiej, wprowadzając najwyższy standard obsługi klientów biznesowych.


Prawdziwy smak Podlasia

Każdy regon Polski cechuje się swoją indywidualną kuchnią oraz tradycyjnymi przepisami, które często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Hotel Żubrówka w Białowieży stara się kultywować tradycję podlaską, promując i rozwijając regionalną kuchnię. Podczas posiłków, goście mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem, kuszącym aromatem oraz ciekawą formą podawanych dań. 


Klimatyczny lokal z widokiem na okoliczną zieleń tworzy przytulną atmosferę, w której można prowadzić swobodne rozmowy ze współpracownikami. Wybór kuchni regionalnej podczas organizacji spotkań biznesowych, bankietów czy jubileuszy w fantastyczny sposób podkreśla klimat tego miejsca. Obsługa może przygotować dedykowane menu dostosowane do potrzeb gości oraz charakteru przedsięwzięcia, a także zapewnić przerwę kawową na sali konferencyjnej.


Eleganckie pokoje wśród zieleni

Hotel Żubrówka dysponuje 112 pokojami jedno- oraz dwuosobowymi. W ofercie znajdują się również przestronne apartamenty z kominkiem. Wnętrza inspirowane są komatami Pałacu Cesarskiego, który mieści się w pobliskim Parku Pałacowym. W pokojach dominują ciepłe kolory, które tworzą przytulny klimat. Jednocześnie na wyposażeniu znajduje się nowoczesny sprzęt oraz pełne umeblowanie, co tworzy idealne warunki do odpoczynku.


Podczas pobytu, goście mogą korzystać z licznych atrakcji dodatkowych. Po ciężkich spotkaniach oraz długich wyprawach po Puszczy Białowieskiej, najlepszym sposobem na relaks jest skorzystanie z zabiegów i masaży prowadzonych w hotelowym Centrum Spa.

W biznesie wielkie znaczenie ma także nasz wygląd zewnętrzny, więc można skorzystać z usług kosmetycznych. Kontrahenci dużo lepiej nastawiają się do współpracy z osobami emanującymi pozytywną energią, dlatego też gościom zapewnione są atrakcje sportowo-rekreacyjne, takie jak: basen, sauny i jacuzzi.


Konferencja w Puszczy Białowieskiej

Na klientów biznesowych czekają 4 sale konferencyjne o powierzchni od 52 do 150 m2. Dzięki zastosowaniu systemu ścian przesuwanych, pomieszczenia mogą być ze sobą łączone. Daje to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Największa kombinacja sal konferencyjnych mieści grupy liczące nawet 500 osób. W Hotelu Żubrówka znajdują się również mniejsze salki dostosowane do potrzeb grup szkoleniowych i warsztatowych. Zaplecze centrum konferencyjnego pozwala z powodzeniem zorganizować zarówno kameralne spotkania, jak i prestiżowe pokazy. 


Sale posiadają dostęp do światła dziennego, a za oknami można podziwiać urokliwą zieleń. Na specjalne życzenie pomieszczenia można zaciemnić, dzięki czemu wyświetlane filmy i prezentacje robią ogromne wrażenie. Obsługa zapewnia wsparcie podczas realizacji każdego przedsięwzięcia, a na uczestników czeka niezawodny sprzęt audiowizualny.


Położenie Hotelu Żubrówka sprzyja organizacji imprez integracyjnych. Unikalna lokalizacja stanowi wygodny punkt wyjścia na szlaki Białowieskiego Parku Narodowego. Goście mogą poznać faunę i florę Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz podążać ścieżkami edukacyjnymi. Okolica sprzyja również organizacji przejażdżek bryczkami, wozami konnymi czy kolejką wąskotorową. Świetnym sposobem na integrację jest również wspólna biesiada przy ognisku.


Kto powiedział, że natura i biznes wykluczają siebie nawzajem? Miejsca, takie jak Hotel Żubrówka, zdecydowanie pokazują, że można czerpać z uroków przyrody, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych warunków do rozwoju zawodowego. Wygodne pokoje, smaczna kuchnia oraz rozbudowane zaplecze rekreacyjne oddają prawdziwy klimat Podlasia. Natomiast sale konferencyjne zapewniają wszelkie udogodnienia, dzięki którym praca staje się czystą przyjemnością. Wszystkie te elementy przemawiają za organizacją wydarzeń firmowych właśnie w ujęciu Puszczy Białowieskiej, w obiekcie tak cenionym i polecanym, jakim jest Hotel Żubrówka w Białowieży. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz