Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Żubrówka **** Białowieża

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Żubrówka **** Białowieża w Białowieży to niesamowite miejsce łączące najwyższy standard oferowanych usług ze wspaniałym położeniem. Goście hotelu mają niepowtarzalną okazję połączyć wypoczynek czy pracę z pobytem na skraju Białowieskiego Parku Narodowego. Każdy, kto odwiedzi hotel zobaczy obiekt, który idealnie wkomponował się w krajobraz dzikiej puszczy, a także miejsce styku religii i kultur.

Hotel Żubrówka **** Białowieża to ponadto profesjonalne, w pełni wyposażone centrum konferencyjno-szkoleniowe z nowoczesnym i komfortowym zapleczem noclegowym. Hotel należy do międzynarodowej sieci, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług  przy zachowaniu wysokich standardów, a ceny pozostają niezwykle atrakcyjne.

Kilkuletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz różnego rodzaju imprez integracyjnych pozwala obsłudze hotelu w pełni realizować różnorodne oczekiwania Klientów.

  • Największa
    sala konferencyjna: 500
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 250

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Żubrówka**** jest miejscem idealnie przystosowanym do organizacji konferencji, warsztatów, szkoleń, sympozjów i wszelkiego typu spotkań biznesowych.

Centrum konferencyjne hotelu składa się z czterech sal o powierzchni od 52 do 150 mkw.. Dzięki zastosowania systemu przesuwanych ścian, powierzchnia sal może być niemal dowolnie zmieniana. Daje to możliwość stworzenia sali po wierzchni 470 mkw, w której zmieści się aż 500 osób.

Sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny z najwyższej półki, taki jak rzutniki multimedialne, nagłośnienie centralne, zdalnie sterowane zaciemnienie sal, rzutniki do folii,mikrofony bezprzewodowe, sprzęt do projekcji filmów DVD i Video, ekrany elektryczne, ekrany przenośne oraz flipcharty. Wszystkie sale posiadają dostęp do Internetu i światła dziennego.

Hotel zapewnia także pełną obsługę gastronomiczną organizowanych spotkań.

Długie i nieraz męczące konferencje i szkolenia łączone są w Hotelu Żubrówka**** z wypoczynkiem i rozrywką za sprawą bogatej oferty imprez i usług dodatkowych.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala 1 70 50 50
Sala 2 180 80 60
Sala 3 70 50 30
Sala 1 + 2 + 3 + 4 500 --- ---
Sala 4 100 80 80
Sala 5 60 50 30

Pokoje

Hotel dysponuje 112 komfortowo wyposażonymi pokojami zarówno jedno, jak i dwuosobowymi. W ofercie hotelu znajdują się także luksusowe apartamenty z kominkami, które oddają niepowtarzalny klimat i podkreślają swojską atmosferę puszczy.

Pokoje mieszczące się na terenie hotelu wyposażone są w telefony, minibary, Pay TV, TV satelitarną, elektroniczny system otwierania drzwi i sterowania oświetleniem, łazienki z suszarkami oraz dostęp do Internetu.

Wnętrza pokoi Hotelu Żubrówka stylizowane są na komnaty Pałacu Carskiego wybudowanego w latach 1881-1893 według projektu architekta Racheforta w pobliskim Parku Pałacowym.

Hotel posada także pokoje przystosowane dla niepełnosprawnych oraz specjalnie oznakowane pokoje dla niepalących.

Restauracja

W hotelu znajduje się Regionalna Restauracja Żubrówka. Restauracja charakteryzuje się efektownie urządzonymi wnętrzami oraz niepowtarzalną atmosferą. Znakomity smak potraw oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że w hotelowej restauracji chce się spędzać całe dnie.

W restauracji organizowane są wszelkie uroczystości i imprezy okolicznościowe, w tym wesela, bankiety czy komunie. Menu na poszczególne imprezy ustalane jest indywidualnie z organizatorami.

Usługi dodatkowe

Hotel Żubrówka oferuje w wolnym czasie korzystanie z Centrum SPA, które zostało stworzone z myślą o poprawie samopoczucia psychicznego i fizycznego Gości. Centrum SPA obejmuje 8 gabinetów zabiegowych, w tym gabinety masażu, kosmetyczne, do zabiegów na ciało, manicure-pedicure oraz hydroterapii. Dla zakochanych obiekt proponuje pokój dla par z dwoma łożami zabiegowymi.

Na terenie hotelu mieści się również kompleks basenowy, w skład którego wchodzą: basen rekreacyjny (w miesiącach letnich wyjście z basenu również na zewnątrz, z możliwością opalania się), przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci, pieczara wodna z atrakcjami, trzy sauny oraz dwa jacuzzi. Hotelowy basen to miejsce, w którym każdy zazna relaksu i odprężenia po szkoleniu, konferencji, a nawet całonocnej imprezie.

Ponadto Goście hotelu mają zapewnione atrakcje związane z jego unikalnym położeniem: zwiedzanie obiektów Białowieskiego Parku Narodowego (Rezerwatu Pokazowego Żubrów, Obszaru Ochrony Ścisłej, Muzeum oraz wielu ścieżek edukacyjnych), przejażdżki bryczkami lub wieloosobowymi wozami po puszczańskich ostępach, podróżowanie kolejką wąskotorową połączone z improwizowanym napadem radzieckich służb granicznych, organizację ogniska w sercu puszczy z pieczeniem dzika. Obsługa hotelu zapewnia również możliwość wykupienia wiz do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Żubrówka **** Białowieża Hotel Żubrówka **** Białowieża
  • 5

To niezwykłe miejsce o wspaniałej i malowniczej lokalizacji na Podlasiu we wspaniałej Białowieży doskonałe do organizacji konferencji i spotkań biznesowych w otoczeniu zieleni. Wspaniała obsługa i klimat tego miejsca to klucz do udanej konferencji i szkolenia. Mieszcząca się tu restauracja serwuje pyszne jedzenie, a dodatkowe atrakcje oferowane przez hotel pomogą się zrelaksować po godzinach pracy w sali konferencyjnej. Serdecznie polecam.


DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij