Event firmowy z królewską oprawą - Pałac Alexandrinum

Event firmowy z królewską oprawą - Pałac Alexandrinum

W naszej głowie kołacze się mglista wizja nadchodzącego eventu biznesowego - nie do końca jeszcze dograna, wymagająca odpowiedniego scenariusza i profesjonalnej oprawy. Na organizatorach przedsięwzięć branżowych spoczywa spora odpowiedzialność, bowiem to od ich wyboru i umiejętności koordynatorskich zależeć będzie w przeważającej mierze sukces spotkania i zadowolenie uczestników. Warto zatem dobrać odpowiednio fundamentalny element, czyli miejsce spotkania, gdzie natrafimy nie tylko na dobre warunki do pracy, ale także obsługę otwartą na współpracę oraz atmosferę sprzyjającą korzystnemu samopoczuciu i kreatywności. W odpowiedzi na taką potrzebę spieszymy przedstawić Wam Pałac Alexandrinum, wychodzący naprzeciw potrzebom gości z bogatą ofertą biznesową.Obiekt zlokalizowany jest w doskonałym punkcie z perspektywy komunikacyjnej - zaledwie 13 km od Warszawy, a już w otoczeniu spokojnej, zielonej okolicy szlacheckiego parku, który wraz z pałacowym kompleksem snuje swoją opowieść od XVIII wieku. To tu gościły niegdyś persony, o których dziś przeczytać możemy w podręcznikach od historii - w tym Wielki Książę Konstanty Pawłowicz czy car Aleksander I, którego to obecność upamiętniono nazwą hotelu. Mimo, że bohaterów pałacowej opowieści nie ma już z nami, to historia pisana jest dalej, zapraszając na swoje karty kolejne osobistości ze świata biznesu. 


Podróż po Pałacu Alexandrinum warto rozpocząć od okalających go terenów zielonych, odgrywających znaczącą rolę w całej ideologii, na której zbudowano obiekt. 12-hektarowy park to miejsce, w którym z łatwością daje wyczuć się ducha dawnych dziejów zamieszkałego w zachowanych tu elementach architektonicznych. Ich pięknem oraz urokiem tutejszych walorów przyrodniczych można napawać się w ciepłych miesiącach dzięki obecności strefy relaksu z hamakami, leżakami czy ławeczkami, a także w czasie biznesowej uroczystości w plenerze. A z pewnością jest to okolica warta obserwacji, bowiem Hotel położony jest na obszarze Natura 2000, reprezentując szczególną dbałość o środowisko naturalne. Zespół tworzący obiekt działa zgodnie z ekologicznymi zasadami, m.in. korzystając z naturalnych źródeł energii, eliminując plastik i ograniczając produkcję odpadów. To punkt na mapie Mazowsza, gdzie współczesność doskonale harmonizuje się z przyrodą.


Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tych zachwycających terenów zabytkowo-rekreacyjnych w czasie organizacji eventów plenerowych. Firmowy piknik, wypad integracyjny z nietuzinkowymi atrakcjami, koncert lub impreza promocyjna? Jeżeli zależy nam na ich oryginalnej oprawie, warto skorzystać zatem z oferty Pałacu Alexandrinum, obejmującej szeroki wachlarz dodatkowych rozrywek. Obsługa Hotelu wychodzi do gości z propozycją różnego rodzaju urozmaiceń eventów - gier teambuildingowych, rozgrywek sportowych, pokazów artystycznych czy bardziej tematycznych scenariuszy. Możemy pokusić się o organizację naszego branżowego wypadu w formie piwnej biesiady lub wzbogacić spotkanie na świeżym powietrzu o lot balonem na uwięzi bądź turniej strzelecki. Tutaj wszystko jest możliwe. 

Sale konferencyjno-bankietowe


Co natomiast tyczy się pałacowych wnętrz? Czeka w nich centrum konferencyjne w prawdziwie królewskim stylu, na które składa się 5 zróżnicowanych metrażowo sal. Najbardziej pojemne propozycje przestrzeni odnajdziemy w Rezydencji, gdzie znajduje się elegancka Sala Górna na pierwszym piętrze, a także Sala Dolna z wyjściem na taras oraz możliwością podziału na 3 mniejsze pomieszczenia - daje ona okazję na aranżację biznesowych wydarzeń nawet dla 220 osób w ustawieniu teatralnym. 


Pałac oferuje z kolei nieco mniejsze powierzchnie Sali Alexandryjskiej i Sali Konferencyjnej. Wyjątkowym walorem wnętrz jest ich wyrafinowane wydanie, podkreślone za sprawą biało-czarnych posadzek, płaskorzeźb oraz złotych żyrandoli. Dla bardziej kameralnych spotkań przewidziano natomiast Salę VIP, idealną dla posiedzeń w gronie najbliższych współpracowników czy dyskusji z kontrahentami, wymagających intymnej oprawy. To świetny wariant w przypadku, gdy nastawiamy się na przeprowadzenie spotkania biznesowego w równoległym czasie z większym eventem, mającym miejsce w innej z sal.


Centrum konferencyjne oddaje w ręce przybyłych rozbudowane zaplecze multimedialne w każdym pomieszczeniu, a także służy pomocą na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia. Przekraczając próg Pałacu Alexandrinum możemy być pewni wsparcia ze strony profesjonalistów - niezależnie od oczekiwanego typu wydarzenia. Przestrzeń kompleksu umożliwia nam wzbogacenie typowo formalnego eventu branżowego o przyjęcie z niezapomnianą oprawą pełną historycznego polotu. 


Bez problemu urządzimy tu bankiet na 350 osób, uświetniony nie tylko pałacową scenografią, ale również dekoracjami, dodatkowymi atrakcjami oraz znakomitą kuchnią. W tutejszej karcie królują dania przygotowywane ze świeżych i naturalnych produktów, łączonych we wdzięczne kompozycje smaków regionalnych z domieszką światowych trendów. O ich aromat troszczy się doświadczony Szef Kuchni, pod którego czujnym okiem możemy zdecydować się również na dobór indywidualnych pozycji menu - w tym tych uwzględniających nawyki żywieniowe alergików, wegan czy wegetarian. 

Strefa rozrywek i wypoczynku


Pamiętajmy, że Pałac Alexandrinum możemy utożsamić zarówno ze sprawdzonym miejscem pracy, jak również strefą na fantastyczny wypoczynek. A to za sprawą palety atrakcji - w tym specjalnej oferty SPA serwowanej uczestnikom konferencji w ramach korzystnego programu lojalnościowego. W gabinetach pielęgnacyjnych oddamy się w ręce profesjonalistów, wstępując tym samym w świat rytuałów relaksacyjnych dla ducha i ciała, opartych na zdrowotnych ideach z całego świata. 

Do dyspozycji oddana jest także Strefa Wellness zaopatrzona w basen, saunę oraz jacuzzi, czyli idealny wariant na odprężenie po sukcesywnie spełnionych obowiązkach. Dla amatorów bardziej akywnego relaksu sprawdzi się natomiast dostępna sala fitness, strefa z grami - bilardem i piłkarzykami - bądź klub nocny, gdzie po ciężkim dniu napijemy się dobrego whisky i wytańczymy na parkiecie przeznaczonym dla 50 osób.


Odwiedzając Pałac Alexandrinum warto skorzystać również z szerokich możliwości rekreacyjnej okolicy z trasami rowerowymi oraz spacerowymi idealnymi na poranny jogging. Jedną z największych pereł wśród rozrywkowej oferty obiektu jest także Stajnia Pałacowa, gdzie od lat przeprowadzane są profesjonalne treningi z wykwalifikowanymi trenerami nastawionymi na naukę zarówno w przypadku osób początkujących, jak również szkolenie bardziej wprawionych jeźdźców. 

Pokoje i apartamenty


Na uczestników służbowych eventów czeka pokaźna baza noclegowa w postaci 68 pokoi oraz apartamentów, gdzie w spokoju oddamy się chwili odpoczynku. Pomieszczenia w butikowym stylu rozmieszczone zostały w Rezydencji oraz Pałacu, w którym to znajdziemy także apartament dedykowany wszystkim tym, którzy pragną odczuć na własnej skórze luksus w prawdziwie królewskiej formie. Aranżacja tutejszych wnętrz to udana kombinacja współczesnej wygody oraz zabytkowego, dworskiego charakteru uwypuklonego za sprawą dodatków oraz gustownych mebli. Cena noclegu obejmuje pożywne śniadanie i nielimitowany dostęp do Strefy Aqua.

Organizując firmowy event w województwie mazowieckim, mamy do wyboru wiele miejsc o różnej specyfice. Jeżeli zależy nam na doborze takiego z nich, które swoją atmosferą oraz kompleksową ofertą przeniesie nas w świat najwyższych standardów godnych błękitnej krwi, w drodze naszych poszukiwań zatrzymajmy się przy Pałacu Alexandrinum.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz