Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.06.2018

Hotel Afrodyta Business & Spa zdobył Certyfikat Jakości Roku 2018 Strony TripAdvisor!

Hotel Afrodyta Business & Spa zdobył Certyfikat Jakości Roku 2018 Strony TripAdvisor!

To już 8. edycja konkursu, w którym biorą udział wyłącznie hotele Spa. Certyfikat Jakości 2018 przyznawany jest obiektowi, który w ciągu roku zdobył najwięcej pochlebnych opinii na stronie TripAdvisor. Tym razem wyróżnienie otrzymał Hotel Afrodyta Business & Spa pod Warszawą!

Hotele, restauracje i obiekty konferencyjne otrzymują różne wyróżnienia i nagrody podczas swojej wieloletniej działalności. Dla klientów znaczenie mają tylko niektóre z nich. Certyfikat Jakości Roku 2018 jest o tyle niezwykły, ponieważ oznacza poziom zadowolenia gości. W pewien sposób jest podziękowaniem za przyjemny i bezstresowy pobyt. 

Komfortowe zaplecze noclegowe, samcze jedzenie oraz liczne atrakcje oferowane w Strefie Spa sprawiły, że ośrodek został należycie doceniony przez osoby, które z tych usług korzystały. Stał się jednocześnie wzorem do naśladowania do konkurencyjnych firm, ukazując jak należy odchodzić się z klientami, aby chętnie powracali do ulubionych miejsc. 

Obiekty, które zostały ujęte w liście TripAdvisor są oceniane z uwzględnieniem jakości usług, aktualności oferty oraz liczby pozytywnych recenzji zebranych w ciągu 12 miesięcy. Aby zostać zakwalifikowanym do konkursu, hotele musza utrzymać wysoki wynik w rankingu gwiazdkowym. Oznacza to, że według opinii muszą otrzymywać co najmniej cztery z pięciu możliwych gwiazdek. To zdecydowanie bardzo wysoki wynik. Hotel Afrodyta Business & Spa konkuruje z najlepszymi z branży, każdego roku podnosząc poziom świadczonych usług. 


Goście oceniają pobyty indywidualne i biznesowe, co najlepiej gwarantuje jakość obsługi. Hotel Afrodyta Business & Spa wyróżnia się nie tylko na mapie województwa mazowieckiego, ale i całej Polski. Otrzymanego certyfikatu szczerze gratulujemy!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij