Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.07.2019

Hotel Alexander II w samym sercu Krakowa!

Hotel Alexander II w samym sercu Krakowa!

Historyczny Kraków to miasto, w którym tętni życie przez całą dobę. Zarówno za dnia, jak i po zmroku można poczuć wyjątkowy klimat jego zabytkowych uliczek. Stolica Małopolski zachwyca majestatem zabytków, pomników oraz pozostałości po dawnych czasach królewskich, stając się jednym z najpopularniejszych kierunków wykazów turystycznych. W tym miejscu historia przeplata się z nowoczesnością, dzięki czemu Kraków każdego roku przyciąga coraz większą liczbę osób podróżujących również w celach biznesowych.

Poszukiwanie miejsca na wydarzenie firmowe wcale nie jest jednak łatwym zadaniem. Obiektów ogłaszających się w mediach i internecie jest bardzo dużo. Aby dokonać najlepszego wyboru, warto bazować na referencjach oraz rekomendacjach, które gwarantują nam, że dany lokal spełnia wymagania organizacji szkoleń i konferencji.

Nie zawsze jednak nasz event wymaga ogromnych nakładów finansowych oraz rozległej infrastruktury. Specjaliści portalu MojeKonferencje.pl słusznie dostrzegają, że w Polsce największą popularnością cieszą się niewielkie, kameralne spotkania dla kilkudziesięciu osób. Na szczególne wyróżnienie zasługuje więc spełniający niezbędne kryteria w organizacji szkoleń i warsztatów, Hotel Alexander II.


Sala konferencyjna w centrum Krakowa

Oferta biznesowa Hotelu Alexander II umożliwia sprawną organizację różnego rodzaju spotkań. W specjalnie przygotowanej sali konferencyjnej można obsłużyć 30 osób w układzie teatralnym, szkolnym oraz w tzw. podkowę. Podczas prowadzenia spotkania, pokazu czy warsztatów można skorzystać z udostępnionego przez hotel sprzętu audiowizualnego: ekranu, rzutnika multimedialnego, telewizora, odtwarzacza DVD, flipchartu oraz rzutnika folii. Sala konferencyjne jest klimatyzowana, co zapewnia komfortowe warunki pracy również latem.

Jedną z głównych zalet Hotelu Alexander II jest położenie tuż przy Rynku Głównym, niedaleko krakowskich Plant oraz dworca kolejowego. Goście obiektu mają zapewniony doskonały start podczas wycieczek turystycznych po najważniejszych atrakcjach Krakowa. Lokalizacja w centrum miasta oraz bliskość szlaków komunikacyjnych ułatwiają dojazd do obiektu uczestnikom organizowanych w nim przedsięwzięć.

Na gości Hotelu Alexander II czekają 33 klimatyzowane pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe. Każdy z nich zapewnia wygodę oraz komfort wypoczynku przy zachowaniu preferencyjnych cen. Wnętrza są zachowane w ciepłych kolorach, co buduje rodzinną atmosferę. Klasyczne wyposażenie pozwala zarówno wypocząć po długiej podróży, jak i tworzy doskonałe warunki do pracy. Pokoje posiadają własną łazienkę z kabiną prysznicową i dostęp do telewizji.


Elegancja i wykwintność Restauracji Hotelu Alexander II

Prawdziwą perełką obiektu jest restauracja hotelowa. Eleganckie sale zachwycają już po wykonaniu w pierwszego kroku, a efekt potęguje się wraz z podaniem smacznych i aromatycznych dań. Lokal zachowany jest w jasnej, klasycznej stylizacji, stając się idealnym miejscem na spotkanie w mniej formalnych charakterze. Salę restauracyjną można wykorzystać podczas planowania biznesowych lunchy, przyjęć oraz kolacji z kontrahentami.

Świetnie sprawdza się również podczas rozmów kwalifikacyjnych czy po prostu podczas przyjemnych spotkań w gronie bliskich współpracowników. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych składników wysokiej jakości. Każda propozycja znajdująca się w menu restauracji jest starannie dobierana przez Szefa Kuchni, aby zaspokoić gusta każdego smakosza.


Każde wydarzenie w Hotelu Alexander II planowane jest indywidualnie, wprowadzając najlepsze rozwiązania, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby gości. Pozwala to zrealizować postawione przed grupą cele i w przyjaznych warunkach rozwijać kompetencje pracowników. Wygodne pokoje, smaczna kuchnia oraz w pełni wyposażona sala konferencyjna tworzą ofertę biznesową, która odpowiada na aktualne potrzeby rynku organizacji wydarzeń biznesowych. 

POWRÓT
Hotel Alexander II
Hotel Alexander II

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij