Hotel butikowy na szkolenia na Dolnym Śląsku - Pałac Jugowice

Hotel butikowy na szkolenia na Dolnym Śląsku - Pałac Jugowice

Jeśli szukacie kameralnego miejsca na organizację szkoleń, konferencji czy bankietów firmowych na Dolnym Śląsku, to z czystym sumieniem możemy polecić Pałac Jugowice. 

To kameralny butikowy hotel oferujący 28 pokoi, klimatyczną restaurację i unikalną zewnętrzną strefę saun z atrakcjami. Położony jest w otoczeniu zamku Grodno, jeziora bystrzyckiego i kompleksu Riese oraz zamku Książ i Starej Kopalni w Wałbrzychu, więc jest też doskonałą bazą wypadową do wycieczek krajoznawczych. 

Pałac Jugowice to bardzo eleganckie miejsce, które każde spotkanie biznesowe wyniesie na wyższy poziom. Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie w luksusowych wnętrzach, które zachwycą uczestników eventu lub Twoich kontrahentów, zwróć uwagę na to miejsce. 


Szkolenie na Dolnym Śląsku 

Na terenie obiektu znajduje się sala konferencyjno-bankietowa na 120 osób oraz salka szkoleniowa na 30 osób. W zależności od tego, jakie dolnośląskie spotkanie biznesowe planujesz i ile osób na nim przewidujesz, możesz w Pałacu Jugowice wybrać odpowiednią do tego przestrzeń.


Dużym atutem jest to, że możesz praktycznie cały obiekt wynająć na wyłączność - z całą bazą noclegową i restauracją. Gwarantuje to prywatność i bezpieczeństwo - zwłaszcza w tych trudnych covidowych czasach, kiedy chcemy uniknąć kontaktu z obcymi osobami.


Pałac Jugowice poleca się też na wyjazd firmowy na Dolnym Śląsku

Jedną z atrakcji obiektu jest na pewno unikalna zewnętrzna strefa saun z atrakcjami, z których można skorzystać na przykład między szkoleniami czy panelami konferencji. Znajduje się tam 7 drewnianych domów z saunami, prysznicami, szatniami, welnness barem i strefą wypoczynkową. Są też dwie bale (z ciepłą i zimną wodą), hydroterapeutyczne jacuzzi oraz basen z leżakami.


Pałac Jugowice jest więc dobrym miejscem na wyjazd firmowy na Dolnym Śląsku - kameralnie, prywatnie, relaksująco i luksusowymi wnętrzami, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych.


Więcej informacji w wizytówce Pałacu Jugowice na naszej stronie.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz