Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
30.03.2017

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

10 marca br., decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych.

Dyrekcja hotelu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości, w 2016 roku rozpoczęła przygotowania do zmiany zaszeregowania obiektu z dwóch na trzy gwiazdki. W efekcie, na wszystkich korytarzach wymienione zostały wykładziny, a w pokojach szafy garderobiane oraz pościel i ręczniki na artykuły wysokiej jakości. Wyposażenie pokoi uzupełniono o bezpłatną wodę, zestawy do czyszczenia odzieży i obuwia oraz igielnik.

W hotelu zmodernizowano także instalację internetową zapewniając najnowszej generacji system WiFi. Goście mogą teraz korzystać z jeszcze szybszego bezpłatnego Internetu, dostępnego na terenie całego obiektu, a za pośrednictwem urządzeń mobilnych komunikować się z obsługą hotelową i zapoznawać z najnowszymi ofertami hotelu i sieci dostępnymi w aplikacji Social WiFi.

Hotel Campanile Łódź oferuje 104 klimatyzowane,  jedno- i dwuosobowe pokoje, restaurację z 80 miejscami do siedzenia, bar i ogródek letni oraz trzy klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 183 m2, z pełnym zapleczem gastronomicznym. Sale umożliwiają organizację różnego rodzaju spotkań i przyjęć rodzinnych do 80, a bankietów do 100 osób. Ich wielkość i aranżację można dopasować do indywidualnych potrzeb. Hotel posiada monitorowany płatny parking naziemny z 80 miejscami.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Hotel Campanile Łódź
Hotel Campanile Łódź

Łódź
łódzkie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij