Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.04.2022

Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu solidaryzuje się z Ukrainą

Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu solidaryzuje się z Ukrainą

Ekipa wrocławskiego Hotelu HP Park Plaza solidaryzuje się z ukraińskimi koleżankami i kolegami z branży. W tym celu podjęła pewne działania, które mają wesprzeć Ukrainę i ukraińskich uchodźców przyjeżdżających do Polski.

W hotelowej restauracji we Wrocławiu kucharze przygotowują ukraińskie dania, by rozpowszechniać i promować kulturę Ukrainy. W Hotelu HP Park Plaza goście mogą więc zamówić tradycyjne potrawy, takie jak barszcz ukraiński, Kruczenyky (zrazy wieprzowe z serem, jajkiem i kaszą gryczaną w sosie grzybowym) i Warenyky (pierogi z kapustą i warzywami, sos śmietanowo ziołowy). 

Dodatkowo od każdego sprzedanego dania hotel przekaże 5 zł Fundacji Ukraina, która wspiera Ukraińców w czasie wojny. Dodatkowo hotel we Wrocławiu zachęca do przyłączenia się do zbiórki - pieniądze można wpłacić na stronie Fundacji Ukraina lub na stronie Jacka Sutryka, Prezydenta Miasta Wrocław.


W restauracji Hotelu HP Park Plaza można spróbować przy okazji również innych specjałów. Lokal oferuje tradycyjną kuchnię w nowoczesnym wydaniu. Do przygotowywania dań wykorzystywane są świeże, ekologiczne i lokalne produkty. Szef kuchni wraz z cukiernikiem przykładają wagę nie tylko do jakości dań i deserów, ale również do ich różnorodności.We wrocławskiej restauracji można zorganizować przyjęcie okolicznościowe i firmową imprezę. Tym bardziej, że zbliżają się ciepłe miesiące i uczestnicy eventów będą mogli korzystać z tarasu letniego, z którego rozpościera się widok na Odrę. Na tarasie można też zorganizować grill party.Wyjazd firmowy - Wrocław ma wiele do zaoferowania

Hotel HP Park Plaza oferuje aż 350 miejsc noclegowych, więc ze spokojem można zakwaterować uczestników spotkania w komfortowych pokojach.


Pracodawcy chętnie przyjeżdżają do Wrocławia również ze swoimi pracownikami w ramach wyjazdu integracyjnego. Podczas takiego firmowego wypadu organizują szkolenie połączone z relaksem i zabawami teambuildingowymi. Tym bardziej, że na miejscu goście mogą skorzystać ze strefy wellness.

Szkolenie we Wrocławiu w jednej z nowoczesnych sal

Organizatorzy rozmaitych biznesowych wydarzeń mają do dyspozycji kilka klimatyzowanych sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz ekskluzywny VIP Room na bardziej kameralne spotkania. Sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt, co podnosi prestiż każdego organizowanego we wrocławskim hotelu spotkania. 


Warto odwiedzić Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu zarówno podczas szkolenia, urlopu czy po prostu kolacji, wspierając przy okazji naszych ukraińskich sąsiadów. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij