Hotel Mercure Wrocław Centrum - elegancki hotel na konferencję w centrum Wrocławia

Hotel Mercure Wrocław Centrum - elegancki hotel na konferencję w centrum Wrocławia

Hotele konferencyjne w centrum miasta zasadniczo mają wiele zalet. Po pierwsze, wszędzie jest z nich blisko. Po drugie, wokół nich nie brakuje różnorodnych atrakcji. Po trzecie, wyróżniają się one odpowiednią, wielkomiejską atmosferą, która doskonale współgra z charakterem spotkań biznesowych.

To oczywiście nie koniec zalet! Zamiast jednak skupiać się na walorach lokalizacji, przedstawimy pewien wyjątkowy obiekt konferencyjny, który mieści się właśnie w sercu jednego z największych miast w Polsce.

Jest to Hotel Mercure Wrocław Centrum, czyli nowoczesny hotel na konferencję w stolicy województwa dolnośląskiego. Z przyjemnością napiszemy nieco więcej na temat tego miejsca, ponieważ poza korzystną lokalizacją, gwarantuje on również kompleksową ofertę usług, które świadczone są na wysokim poziomie. Zostań więc z nami, jeśli interesują Cię obiekty konferencyjne we Wrocławiu!


Sale konferencyjne w centrum Wrocławia

Hotel Mercure Wrocław Centrum to świetny wybór dla osób, które cenią wielkomiejski klimat, eleganckie wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania. Czeka tam również profesjonalny i przyjaźnie nastawiony personel, który sprawia, że każdy pobyt jest bardzo komfortowy. W obiekcie z powodzeniem można zorganizować nawet najbardziej wymagające spotkania biznesowe. Mogą to być m.in. konferencje, szkolenia, bankiety, sympozja czy wykłady. Hotel Mercure Wrocław Centrum do dyspozycji gości oddaje nowoczesne Centrum Konferencyjne, które liczy aż 13 sal konferencyjnych.


Oczywiście pomieszczenia te zróżnicowane są pod względem wielkości. Oznacza to, że w obiekcie mogą się odbyć zarówno spotkania dla kilku i kilkunastu osób, jak i dużo większe eventy, nawet dla 550 gości. Sale konferencyjne w Hotel Mercure Wrocław Centrum zostały urządzone w prostym stylu, dzięki czemu sprzyjają kreatywnej atmosferze każdego przedsięwzięcia. W pomieszczeniach znajdują się wysokiej klasy sprzęty multimedialne, w tym systemy oświetlenia i nagłośnienia, projektory, czy sprzęty audiowizualne. Warto dodać, że sale posiadają systemy dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, które pozwalają na niemal dowolną konfigurację wnętrz.


Hotel konferencyjny we Wrocławiu

Hotel Mercure Wrocław Centrum poza profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, przygotował również równie atrakcyjne miejsca noclegowe. Czeka tam łącznie 151 pokoi, wśród których znajdują się pokoje Superior z widokiem na miasto, a także pokoje tematyczne. Każde z tych pomieszczeń stworzone zostało z dbałością o najmniejsze detale. Pokoje w Hotel Mercure Wrocław Centrum są przestronne, designersko urządzone oraz niezwykle wygodne. Oczywiście znajduje się w nich pełne wyposażone, która gwarantuje komfortowe warunki do tego, aby wypocząć.


Jeśli planujesz wizytę w Hotelu Mercure Wrocław Centrum, to koniecznie musisz też wstąpić do hotelowej Restauracji WINESTONE. Podawane są tam przepyszne kulinaria - w dodatku w bardzo efektowny sposób, ponieważ na les planches, czyli kamiennych deskach. Wszelkie dania oczywiście powstają tam z naturalnych i świeżych składników, wyróżniając się przy tym wspaniałymi smakami i zapachami. Dodatkowo w sali restauracyjnej mogą się odbyć różnorodne imprezy okolicznościowe, w tym m.in. bale czy bankiety. 


SPA w centrum Wrocławia

Wyjazd służbowy to dobra okazja do tego, aby pozwiedzać dane miasto oraz wypocząć. Wokół Hotelu Mercure Wrocław Centrum zlokalizowane są najważniejsze oraz najbardziej popularne atrakcje stolicy Dolnego Śląska. W pobliżu mieszczą się bowiem: przepiękny Rynek, Ostrów Tumski czy Panorama Racławicka.

Hotel sam w sobie oczywiście także proponuje ciekawe atrakcje i udogodnienia. Polecamy odwiedzić znajdującą się w nim strefę SPA - Beauty Balinese Boutique, czyli wspaniałe miejsce na odprężenie się po pracy lub długiej podróży. Ponadto gości mogą też liczyć na klimatyczny kącik czytelniczy, sejfy, pralnię oraz przestronny parking.


A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym obiekcie, koniecznie zapoznaj się z jego prezentacją!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz