Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.10.2022

Hotel na konferencję w górach? Polecamy Krasicki Hotel Resort & Spa!

Hotel na konferencję w górach? Polecamy Krasicki Hotel Resort & Spa!

Świeradów-Zdrój to urokliwe, uzdrowiskowe miasto, które znajduje się w województwie dolnośląskim. Nie brakuje tam ani ciekawych atrakcji, ani też wyjątkowego klimatu, ani... atrakcyjnych obiektów na organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Wśród nich znajduje się Krasicki Hotel Resort & Spa, czyi 3-gwiazdkowy kompleks, który specjalizuje się w organizacji wszelkich imprez firmowych.

Obiekt ten świadczy kompleksowe usługi, w związku z czym nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Już na wstępie warto podkreślić, że obiekt - poza tym, że zapewnia doskonałe warunki do pracy - pozwala również na skuteczny relaks w rozbudowanej strefie SPA.

Zaciekawił Cię Krasicki Hotel Resort & Spa? Świetnie się składa i w takim razie koniecznie musisz zostać z nami! Poniżej zaprezentowaliśmy bowiem ofertę tego miejsca, udowadniając, że zdecydowanie warto jest tam spędzić czas - i to niezależnie od pory roku.


Sale konferencyjne w Świeradowie-Zdroju

Krasicki Hotel Resort & Spa to miejsce, w którym mogą się odbyć różnorodne spotkania biznesowe, na czele z konferencjami, szkoleniami czy warsztatami. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje wielofunkcyjną salę konferencyjną, której powierzchnia wynosi 50 m2. Pomieszczenie to jest nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne, dzięki czemu można tam m.in. wyświetlać prezentacje czy filmy reklamowe. Dużym atutem jest fakt, iż spotkania biznesowe w Krasicki Hotel Resort & Spa z powodzeniem można urozmaicić pyszną oprawą cateringową oraz atrakcjami dodatkowymi.

Sala oczywiście jest odpowiednio oświetlona i nagłośniona, a ponadto posiada bezpośredni dostęp do światła dziennego, które - w razie potrzeby - można zaciemnić. Jeśli chodzi o wyposażenie multimedialne, to składa się ono z projektora i ekrany, flipcharta, bezprzewodowego Internetu oraz urządzenia wielofunkcyjnego. Warto też dodać, że w obiekcie mogą się odbyć nawet kilkudniowe spotkania biznesowe.


Hotel na konferencję w Świeradowie-Zdroju

Obiekt słynie też z tego, że oferuje komfortowe miejsca noclegowe w 77 nowocześnie urządzonych pokojach. Każde z tych pomieszczeń posiada m.in. własną, w pełni wyposażoną łazienkę. Pokoje wyróżniają się elegancją, kontrastującą kolorystyką oraz świetnym, funkcjonalnym wyposażeniem. Znajdują się w nich m.in. wygodne biurka, idealne dla klientów biznesowych.


Krasicki Hotel Resort & Spa to także wyśmienite kulinaria, które serwowane są w znajdującej się tam restauracji. Specjalizuje się ona w daniach kuchni regionalnej, choć goście mają też możliwość skosztowania dań pochodzących z różnych regionów świata. Sala restauracyjna sama w dobie jest bardzo klimatyczna, dzięki czemu sprzyja długim, ciekawym rozmowom w serdecznej atmosferze. To odpowiednie miejsce zarówno na szybki lunch, jak i na uroczystą kolację firmową. Dodatkowo podawane są tam także pożywne i smaczne śniadania w formie bufetu.


SPA w górach

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Krasicki Hotel Resort & Spa pozwala również na skuteczny wypoczynek. Jest on otoczony malowniczymi górskimi szczytami, które z jednej strony sprzyjają relaksowi i zadumie, a z drugiej - pozwalają aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Wiele atrakcji można też znaleźć w samym obiekcie. Na gości czekają m.in. różnorodne zabiegi, seanse w saunach, sala fitness, basen i jacuzzi. Czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Na terenie obiektu znajdują się również boiska sportowe, korty tenisowe oraz sprzęt do tenisa stołowego i piłkarzyków. Dodatkowo w obiekcie można też zrealizować spotkania integracyjne, ponieważ doświadczona obsługa obiektu zapewnia pomoc przy planowaniu atrakcji dodatkowych takich jak bowling, paintball czy pokazy barmańskie. A jeśli chcesz wiedzieć więcej o Krasicki Hotel Resort & Spa, to koniecznie zajrzyj do jego wizytówki!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij