Hotel Tech Awards 2023 - Profitroom znów na podium

Hotel Tech Awards 2023 - Profitroom znów na podium

Dotarły do nas fantastyczne wieści! Otóż Technologię Profitroom ponownie nagrodzono w międzynarodowym konkursie Hotel Tech Awards 2023. To już kolejny rok z rzędu, kiedy każde z oferowanych przez firmę rozwiązań znalazło się na podium. Kluczowe znaczenie przy wyborze wiodących dostawców technologii hotelowych miały oczywiście opinie hotelarzy z całego świata. Składamy ogromne gratulacje dla całego zespołu Profitroom!

W branży hotelowej o Hotel Tech Awards mówi się niczym o Oscarach Hotelarstwa, w związku z czym pozwolimy sobie rzec, iż laureaci owego konkursu to najlepsi z najlepszych! Hotel Tech Report już od wielu lat pozyskuje opinie hotelarzy dotyczące wykorzystywanych przez nich narzędzi. Finaliści tego prestiżowego konkursu, który organizowany jest przez Hotel Tech Report, są wyłaniani poprzez specjalny algorytm. Jest on w głównej mierze oparty na ocenach klientów, uwzględniając przy tym też inne wskaźniki odnoszące się do wartości firmy, a więc dostępnych integracji, liczby pracowników czy rekomendacji partnerów. 

To właśnie w tegorocznej edycji konkursu aż trzy z pięciu rozwiązań Profitroom znalazły się na podium, przy czym wszystkie mogą się pochwalić miejscem w TOP 5 poszczególnych kategorii.

W owej rywalizacji wzięło udział aż kilkaset podmiotów, ale to jeszcze nie koniec dużych liczb! Otóż podczas konkursu, który trwał od 1 września do 15 grudnia hotelarze z całego świata wystawili ponad 16 000 recenzji o dostawcach, z których to rozwiązań technologicznych na co dzień korzystają w swoich obiektach.

Profitroom konkurował aż w pięciu kategoriach, a jego produkty - podobnie, jak w zeszłym roku - znalazły się w TOP5. Na podium uplasowały się dokładnie:

  • na 2. miejscu Profitroom Booking Engine 360 w kategorii hotelowy silnik rezerwacji,
  • na 2. miejscu Profitroom Websites w kategorii stron internetowych dla hoteli,
  • na 2. miejscu Profitroom Marketing Automation w kategorii hotelowy CRM & E-mail marketing.

Założyciel Profitroom, Marcin Dragal, skomentował to piękne osiągnięcie w następujący sposób: “Kolejny rok z rzędu udowadniamy, że rozwijana przez nas technologia dla branży hotelowej jest światowej jakości. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją, aby cały czas rozwijać nasze produkty i usługi, które mają przynosić Hotelarzom jak najwięcej rezerwacji”.

Warto dodać, że Profitroom otrzymało również certyfikat GCSC Global Customer Support Certification Level III. Hotelarze oraz jury zwrócili szczególną uwagę na wkład Profitroom w zwiększanie hotelowych przychodów, łatwość korzystania z systemu oraz bieżącą obsługę. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować tak wspaniałego osiągnięcia! Jednocześnie też życzymy dalszych sukcesów!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz