Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.07.2023

Ibis Styles Bolesławiec - nowoczesny hotel na konferencję w centrum Bolesławca

Ibis Styles Bolesławiec - nowoczesny hotel na konferencję w centrum Bolesławca

Bolesławiec to urokliwe miasto położone na Dolnym Śląsku. Znane jest głównie z produkcji ceramiki, która ma długą tradycję właśnie w tym regionie. Od teraz jednak miasto to będzie Ci się kojarzyło z czymś jeszcze, a mianowicie z... organizację spotkań biznesowych. Dlaczego? Ponieważ Bolesławiec posiada nowoczesne obiekty konferencyjne i hotele, które mogą zaspokoić różne potrzeby organizatorów.

Można tam znaleźć m.in. nowoczesne sale konferencyjne o różnych rozmiarach, wyposażone w niezbędne urządzenia techniczne i zapewniające odpowiednią atmosferę do prowadzenia prezentacji, dyskusji oraz warsztatów. Doskonały przykład takiego miejsca stanowi Ibis Styles Bolesławiec, leżący w samym centrum miasta, zaledwie 5 minut od pięknego rynku miejskiego. Do dyspozycji gości oddaje on wszystko to, co potrzebne jest do pracy w komfortowych warunkach.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie tego hotelu. Zostań więc z nami i dowiedz się, co dokładnie skrywa on w swoich wnętrzach!


Nowoczesne sale konferencyjne w Bolesławcu

Ibis Styles Bolesławiec to świetny wybór, jeśli chodzi o organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Oferuje on nowoczesne zaplecze eventowe, które składa się z 4 sal o różnej wielkości. Bolesławieckie Centrum Konferencyjne charakteryzuje się nowoczesnością, wielofunkcyjnością oraz profesjonalnym wyposażeniem. Goście mogą liczyć zarówno na odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie oraz klimatyzacje, jak i na wysokiej klasy sprzęty multimedialne.


Sale konferencyjne w Ibis Styles Bolesławiec pojedynczo są w stanie pomieścić od 30 do maksymalnie 45 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto możliwe jest połączenie dwóch z tych pomieszczeń, w wyniku czego powstaje przestrzeń dla 120 osób. Warto przy tym dodać, że sale można niemal dowolnie ustawiać, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdego przedsięwzięcia. Na wyróżnienie zasługuje również fakt, iż pomieszczenia zostały stworzone z dbałością o najmniejsze detale, sprzyjając przy tym skupieniu oraz kreatywności.


Hotel na konferencję w Bolesławcu

Na salach konferencyjnych zdecydowanie nie kończy się oferta obiektu. Ibis Styles Bolesławiec do dyspozycji gości oddaje bowiem też wygodne zaplecze noclegowe. Znajdują się tam designersko urządzone pokoje, zapewniające fantastyczne warunki do skutecznego relaksu. Pomieszczenia te są jasne, bardzo wygodne oraz w pełni wyposażone. Można w nich korzystać m.in. z zestawów do parzenia kawy i herbaty, a także z szybkiej sieci bezprzewodowego Internetu. Ponadto w hotelu mieszczą się pokoje w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Podczas pobytu w hotelu koniecznie trzeba też odwiedzić jego strefę gastronomiczną. Na gości czeka wyśmienita Restauracja Winestone, w której serwowane są pyszne dania, każdorazowo powstające z wysokiej jakości składników. Jej menu jest na tyle różnorodne, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie - nawet najbardziej wymagający smakosze. Warto tez podkreślić, że wnętrza restauracji zostały urządzone w niezwykle elegancki sposób.


Ibis Styles Bolesławiec zapewnia też ciekawe atrakcje i udogodnienia, które jeszcze bardziej uświetniają każdy pobyt. Na terenie obiektu znajduje się rozbudowane zaplecze Wellness, składające się m.in. z basenu, zjeżdżalni i sauny. Goście mogą również liczyć na kręgielnię, sprzyjającą integracji zespołu, a także na klimatyczny bar. Ponadto obsługa obiektu jest w stanie pomóc w zorganizowaniu transferu na lotnisko.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij