Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
5.11.2018

Idealna lokalizacja na konferencję- NoBo Hotel w Łodzi!

Idealna lokalizacja na konferencję- NoBo Hotel w Łodzi!

Podstawą większości szkoleń, konferencji oraz wyjazdów jest wybór miejsca. Od tego zaczyna się cały skomplikowany proces organizacyjny. Nie jest to jednak wcale takie proste zadanie. Jeśli nie posiadamy sprecyzowanych oczekiwań, spędzimy dużo czasu na selekcjonowaniu najlepszego dla nas miejsca konferencyjnego. Dla osób, które nie wiedzą, czym powinny się kierować podczas poszukiwań, mamy małą podpowiedź: Grunt to dobra lokalizacja!

Dlaczego jednak odpowiednie położenie sali konferencyjnej ma aż takie znaczenie? Ponieważ jest sporym udogodnieniem nie tylko dla organizatorów, ale także uczestników. Jednym z najlepiej usytuowanych obiektów konferencyjnych jest zlokalizowany w Łodzi 3-gwiazdkowy NoBo Hotel.

Województwo łódzkie słynie z wielu prestiżowych spotkań o charakterze firmowym. W tym regionie jest organizowanych bardzo dużo szkoleń, targów i pokazów, co sprawia, że goście mogą liczyć na wysoki poziom świadczonych usług. Ponadto Łódź znajduje się w samym środku Polski, dzięki czemu uczestnicy z każdego regionu mają zapewniony szybki i łatwy dojazd na wiele sposobów. Dostępne są połączenia kolejowe i autobusowe. Ponadto między NoBo Hotel a lotniskiem jest tylko 9 minut drogi, co ułatwia prowadzenie spotkań z uczestnikami z innych krajów.


NoBo Hotel zlokalizowany jest tuż przy autostradzie, która łączy Gdańsk, Katowice oraz Wrocław. Obiekt położony jest obok Alei Włókniarzy scalającej część północną miasta z częścią południową. Piechotą można dostać się na słynny deptak ciągnący się wzdłuż Piotrkowskiej. Goście NoBo Hotel mogą średnio w 10 minut dostać się do najważniejszych punktów na mapie Łodzi. Są to m.in.: Manufaktura, Atlas Arena lub Hala Expo. Takie położenie nie tylko ułatwia poruszanie się uczestników spotkań po mieście, ale także pełni rolę doskonałego miejsca startowego podczas podróży służbowych.


Nie tylko położenie jest zaletą NoBo Hotel w Łodzi. W końcu nawet najlepsza lokalizacja nie przyda się na nic, jeśli uczestnicy nie będą mieć zapewnionych wygodnych miejsc noclegowych oraz nowoczesnego zaplecza technicznego. Do dyspozycji gości oddane zostały dwie sale konferencyjne wyposażone w system klimatyzacyjny i profesjonalne nagłośnienie. Funkcjonalne oraz nowocześnie wystylizowane wnętrza idealnie dopasowują się do charakteru każdego ze spotkań.

Z powodzeniem można tutaj organizować szkolenia, warsztaty, imprezy tematyczne i firmowe. NoBo Hotel posiada również dwa Business Roomy z dostępem do naturalnego światła oraz bezprzewodowego internetu. Uczestnicy mogą korzystać z dodatkowego sprzętu, na który skalda się flipchart z mazakami, pilot do slajdów, nagłośnienie z mikrofonami, projektor oraz ekran multimedialny.


NoBo Hotel to doskonały wybór, gdy nasze szkolenie lub konferencja skupia wokół siebie wielu gości z odległych regionów kraju bądź z zagranicy. Elastyczna oferta proponuje wiele rozwiązań i udogodnień, które sprawiają, że każde spotkanie spełnia swoje biznesowe cele. Uczestnicy mają łatwy dojazd, a podczas pobytu są wypoczęci, dzięki czemu szybko przyswajają nową wiedzę. Małymi kroczkami osiągamy sukces, a firma może się dalej rozwijać. Właśnie z tych powodów tak ważny jest wybór najlepszej lokalizacji i dobrego miejsca konferencyjnego, takiego jak NoBo Hotel w Łodzi.

POWRÓT
NoBo Hotel
NoBo Hotel

Łódź
łódzkie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij