Impreza firmowa w Hotelu Nad Mrogą

Impreza firmowa w Hotelu Nad Mrogą

Wyjazdy integracyjne pełnią wiele ważnych funkcji. Wśród głównych można wyróżnić poprawę komunikacji i współpracy w grupie. Są sposobem pokazania, że cenimy sobie codzienny trud naszych pracowników. Prócz integracji możliwa jest rekreacja oraz dobra zabawa. A wszystko to wcale nie musi nas dużo kosztować, jeśli zdecydujemy się na 3-gwiazdkowy Hotel Nad Mrogą.

Hotel Nad Mrogą zlokalizowany jest w zacisznej miejscowości Brzeziny. Dzieli go zaledwie 25 kilometrów od Łodzi. Natomiast do Warszawy można dostać się po pokonaniu 100 kilometrów. Dzięki bliskości autostrady A1, uczestnicy spotkań biznesowych nie mają problemów z komunikacją, a dojazd do hotelu jest szybki i wygodny. Można stąd dojechać w każdy region kraju, co jest dodatkowym atutem podczas imprez zrzeszających różne oddziały firmy. Kadra pracownicza od ponad 12 lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń firmowych, takich jak szkolenia czy konferencje. Posiada wiele sprawdzonych i zaprzyjaźnionych firm, które mogą urozmaicić pobyt gości. 


W harmonogram wydarzeń biznesowych warto wpleść różne atrakcje dodatkowe, ponieważ często możemy w ten sposób dostrzec czyjeś mocne strony, pasje i umiejętności, które nie są bezpośrednio związane z wyuczonym zawodem. Pozwala to stworzyć zgrany ze sobą zespół, co ostatecznie przekłada się na atmosferę w firmie i jakość wykonywanej pracy. Wspólny spływ kajakami zapewni uczestnikom wiele rozrywki, a jednocześnie mogą podziwiać zachwycające nadrzeczne widoki. Wokół obiektu ciągną się liczne trasy rowerowe i piesze. Dzięki wypożyczalni rowerów górskich oraz sprzętu do nordic walkingu można cieszyć się bujną przyrodą o każdej porze roku. 

W samym Hotelu Nad Mrogą takę czeka wiele atrakcji. Dostępna jest sauna w stylu ruskiej bani oraz w okresie letnim basem odkryty. Można zorganizować przyjacielskie zawody w siatkówkę plażową. Odrobina zdrowej rywalizacji obniża poziom stresu oraz wspiera ogólną kondycję organizmu. Bliskość rzeki zapewnia także wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Spędzając czas wspólnie poza miejscem pracy, buduje się silniejsze więzi międzyludzkie. Poznajemy siebie w zupełnie nowych odsłonach, co pozwala lepiej się rozumieć.


W Hotelu Nad Mrogą może przenocować 70 uczestników imprez integracyjnych, szkoleń czy jubileuszy. Ponadto dostępne są 3 sale konferencyjne wyposażone w system klimatyzacyjny. Każda z nich została wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, aby spotkanie przebiegało na wysokim poziomie. W salach można obsłużyć maksymalnie 90 osób w układzie teatralnym. W hotelu znajduje się także bardziej kameralna salka biznesowa, która jest doskonałym miejscem do ważnych zebrań oraz prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.  

Nie można także pominąć zaplecza gastronomicznego, które wspiera każdy event. W Hotelu Nad Mrogą można zaplanować bankiet z pełną oprawą cateringową. Jasna i elegancka restauracja to doskonałe miejsce na spotkanie przy daniach kuchni polskiej. Przepisy inspirowane są tradycją, a składniki zachowują zawsze najwyższą świeżość. Śniadania podawane są w formie bufetu. W menu można odnaleźć także wiele propozycji dyktowanych lokalnymi smakami. 


Każda szanująca się firma, co jakiś czas planuje wyjazdy integracyjne, starając się zadbać jednocześnie o komfort wypoczynku, jak i dobrą zabawę uczestników. W takim przypadku idealnym wyborem jest 3-gwiazdkowy Hotel nad Mrogą. Bogactwo natury idzie w parze z profesjonalnymi rozwiązaniami technicznymi, co sprawia, że każdy pobyt staje się niezapomnianym przeżyciem. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz