Interesują Cię obiekty na konferencję w górach? Koniecznie poznaj Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun!

Interesują Cię obiekty na konferencję w górach? Koniecznie poznaj Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun!

Konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety czy spotkania integracyjne - to tylko namiastka eventów, które mogą się odbyć w tym obiekcie! Zanim jednak napiszemy więcej o jego ofercie usług, koniecznie musimy wspomnieć o innych atutach.

Pierwszym z nich zdecydowanie jest korzystna lokalizacja. Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun mieści się w podhalańskiej miejscowości Bańska Niżna, zapewniając tym samym ciszę, spokój i zapierające dech widoki! Warto przy tym dodać, że obiekt jest świetnie połączony z Zakopanem oraz Białym Dunajcem.

Kolejnym atutem jest profesjonalna obsługa oraz serdeczna atmosfera, którą można odczuć już od pierwszych chwil w Borowym Dworze.

Zostań z nami i przekonaj się, że ten obiekt konferencyjny w górach to znakomite tło nawet dla najbardziej wymagających wydarzeń! Poniżej napisaliśmy więcej o jego ofercie, dlatego usiądź wygodnie, zapoznaj się z tym artykułem oraz... nie zwlekaj z rezerwacją!


Nowoczesne sale konferencyjne w górach

Jeśli marzy Ci się organizacja eventu z widokiem na górską panoramę, to musisz wiedzieć, że jesteś w dobrym miejscu! Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun to naprawdę fantastyczny obiekt, z okien którego można podziwiać Tatry oraz Gorce. Borowy Dwór do dyspozycji gości oddaje nowoczesną przestrzeń eventową, która składa się z 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Pomieszczenia te pozwalają na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów, nawet na 120 osób w ustawieniu teatralnym.


Sale konferencyjne w Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun są w pełni klimatyzowane, nowocześnie urządzone oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Goście mogą w nich korzystać m.in. z projektorów, ekranów, systemów nagłośnienia, mikrofonów oraz flipchartów. Dodatkowo w całym budynku dostępny jest bezpłatny Internet. Na wyróżnienie zasługuje też fakt, że doświadczona obsługa Borowego Dworu jest w stanie pomóc organizatorom wydarzeń podczas każdego etapu przygotowań, zawsze podchodząc do klientów w indywidualny sposób.


Hotel na konferencję w górach

Sale konferencyjne to zdecydowanie nie wszystko, co Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun ma w swojej ofercie. Otóż posiada on także wysoce komfortowe miejsca noclegowe w 70 pokojach. Znajdują się tam pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe, a także pokoje typu studio. Co ważne, każde z tych pomieszczeń posiada własną łazienkę z przestronną kabiną prysznicową. Pokoje są eleganckie oraz w pełni wyposażone w funkcjonalne meble oraz stylowe dodatki, stwarzając w rezultacie świetne warunki do wypoczynku.

Musisz też wiedzieć, że Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun posiada różnorodne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie obiektu znajdują się m.in. specjalne podjazdy, winda oraz pokój dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. 


Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun nie zawodzi też, jeśli chodzi o atrakcje! Można w nim zarówno skutecznie się zrelaksować, jak i świetnie się bawić np. podczas wyjazdów integracyjnych. Szczególnie polecamy znajdującą się na terenie obiektu Strefę SPA, która składa się m.in. z saun, łaźni parowej, jacuzzi, beczki z lodową wodą oraz strefy relaksu z leżakami. Obiekt ma też w swojej ofercie 3-torową kręgielnię, a w dodatku umożliwia organizację ogniska, zabawy tanecznej z kapelą góralską oraz dyskoteki lub imprezy tematycznej.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz