Kameralnie i nastrojowo w Hotelu Kazimierzówka!

Kameralnie i nastrojowo w Hotelu Kazimierzówka!

Kameralne pokoje oraz nastrojowa okolica to tylko niektóre z zalet Hotelu Kazimierzówka w Kazimierzu Dolnym. Obiekt posiada nowoczesne sale konferencyjne oraz piękną restaurację serwującą wyśmienite dania polskie i europejskie. Pozwala to zorganizować niezapomniane wydarzenie lub imprezę firmową, którą można urozmaicić zwiedzaniem licznych zabytków rozlokowanych w okolicy.

Na gości czeka 20 pokoi dwuosobowych oraz 3 apartamenty o podwyższonym standardzie, dzięki czemu w Hotelu Kazimierzówka można zakwaterować uczestników kilkudniowych szkoleń oraz warsztatów. W razie konieczności, obsługa może zapewnić dodatkowe łóżko, czyli tzw. dostawkę, aby zwiększyć liczbę miejsc noclegowych.

Pokoje oraz apartamenty utrzymane są w eleganckim stylu. We wnętrzach górują ciepłe kolory, bogacone o żywe akcenty kolorystyczne, na przykład w fuksji lub turkusie. Tworzy to stylowy design, w którym każdy może poczuć się swobodnie, a jednocześnie zapieniony jest reprezentacyjny charakter miejsca konferencyjnego.

Dodatkowo, obiekt mieści się w spokojnej i cichej okolicy, co umożliwia pełen relaks po ciężkiej pracy, długiej podróży czy dniu aktywnie spędzonym na zwiedzaniu okolicy. A wartych zobaczenia miejsc w Kazimierzu Dolnym zdecydowanie nie brakuje. Można zorganizować wycieczkę do skansenu lub muzeum, a także ruszyć szlakiem zabytkowych kościołów i kamienic. Ponadto, nie można zapomnieć o największej atrakcji miasta, którą goście mają na wyciągnięcie ręki. Hotel położony jest bowiem zaledwie 300 metrów od Zamku, którego zwiedzanie jest świetnym pomysłem na urozmaicenie służbowego wydarzenia.


Podczas pobytu, gościom zapewnione są kompleksowe usługi gastronomiczne. W pięknej sali restauracyjnej można zjeść nie tylko pożywny posiłek, ale także zorganizować wyjątkowe przyjęcie lub uroczystą kolację dla gości. Lokal specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej oraz europejskiej. Każda z potraw przygotowywana jest wyłącznie ze świeżych, naturalnych składników o wysokiej jakości. Pozwala to wydobyć pełnię wartości odżywczych, uzyskując głęboki smak, który na długo zapada w pamięci.

Restauracja oferuje również usługi cateringowe podczas szkoleń i konferencji, a także obsługę podczas bankietów i imprez firmowych. Organizatorzy tego typu wydarzeń mogą być pewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a każdy z gości opuści obiekt całkowicie zadowolony.


Najważniejszym elementem podczas organizacji wydarzeń firmowych jest zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji klientów biznesowych Hotel Kazimeirzówka oddał cztery sale konferencyjne, których wielkość wynosi od 30 m2 do 120 m2. Różnorodna wielkość przestrzeni eventowej daje niemal nieograniczone możliwości podczas planowania spotkań. Można z powodzeniem zrealizować zarówno kameralne szkolenie, jak i reprezentacyjne seminarium dla nawet 150 osób.

Sale zlokalizowane są na poziomie -1, 0 oraz +1, dzięki czemu organizowane w nich spotkania mogą odbywać się w tym samym czasie i nie kolidować ze sobą. W ofercie znajdują się małe pokoje idealne do zebrań i obrad członków zarządu, średnie salki dostosowane do obsługi grup warsztatowych oraz duże sale konferencyjne z pełnym zapleczem audiowizualnym. Oferowana przestrzeń ma bardzo nowoczesny design, doskonałe oświetlenie oraz nagłośnie, dzięki czemu praca jest przyjemna niezależnie od rodzaju czy tematu spotkania.


Hotel Kazimierzówka znajduje się blisko Zamku w Kazimierzu Dolnym, w spokojnej i nastrojowej okolicy. Nie zmienia to jednak faktu, że w jego wnętrzu odnajdziemy pełne zaplecze noclegowe oraz konferencyjne, które umożliwia organizacją wszelkiego typu wydarzeń biznesowych. Dzięki smacznej i zdrowej kuchni bez problemów można zaplanować również imprezy integracyjne, wigilie firmowe, jubileusze czy bankiety, a każde ze spotkań osiąga najwyższy poziom zarówno techniczny, jak i wizualny. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz