Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.11.2019

Klekotki Conference & Spa- czyli niezwykłe spotkanie w starym młynie wodnym!

Klekotki Conference & Spa- czyli niezwykłe spotkanie w starym młynie wodnym!

Otoczenie, w jakim organizujemy konferencję czy szkolenie, powinno pomagać jego uczestnikom w pracy. To w miejscach, które dbają o komfort gości, można liczyć na rozwój zawodowy pracowników, a także realizację udanych wydarzeń firmowych. Jeśli planujemy wyjazd na łono przyrody, ciężko o równie atrakcyjny pod tym względem region, jak Mazury.

Wśród malowniczych lasów mazurskich znajduje się wiele starodawnych budynków z duszą, które po gruntownych renowacjach, zyskały drugie życie. Jednym z ciekawszych miejsc jest kompleks odrestaurowanego młyna wodnego, który pochodzi z XVII- wieku, Klekotki Conference & Spa. Obecnie jest to nowoczesny obiekt hotelowy, w którym organizowane są imprezy firmowe i okolicznościowe, a każda z nich zyskuje niepowtarzalny klimat dzięki naturalnemu otoczeniu.

Wnętrza kompleksu Klekotki zaskakują swoją różnorodnością. Na ogromnym terenie liczącym ponad 120 hektarów, rozlokowane są budynki nawiązujące architekturą do osady młyńskiej. Pokoje zaaranżowane zostały w stylu dalekowschodnim, kolonialnym i rustykalnym. Znajdziemy także wnętrza odnoszące się do nurtu art deco.

Obiekt posiada 44 pokoje gościnne, z których roztacza się niezwykły widok na jezioro bądź rzekę. W większości z nich znajdziemy oryginalne pozostałości po młynie oraz domu młynarza, w tym zabytkowe belki stropowe czy sufity zdobione kwiatowymi motywami. Połączenie tego typu detali z nowoczesnością rozwiązań hotelarskich, tworzy miejsce idealne do pracy, jak i odpoczynku.


Sale konferencyjne w Klekotki Conference & Spa

Praca w naturalnym otoczeniu niesie wiele korzyści. Pozwala między innymi skoncentrować się na bieżących problemach oraz swobodnie poszukiwać ich rozwiązań. Cisza i spokój ułatwiają przyswajanie wiedzy podczas szkoleń, zaś rekreacyjna atmosfera podkreśla wyjątkowy charakter konferencji. Kompleks Klekotki Conference & Spa zapewnia jednak nie tylko przyjemne doznania na łonie przyrodzie, ale także udostępnia nowoczesne zaplecze konferencyjne.

Do dyspozycji oddano sale konferencyjne o różnej wielkości, dzięki czemu organizatorzy znajdą zarówno kameralne przestrzenie dostosowane do niewielkich grup szkoleniowych, jak i reprezentacyjne sale na konferencje i bankiety. Największa z nich, czyli Sala przy Rzece może obsłużyć nawet 120 osób. Podczas wydarzeń średniej wielkości można wykorzystać Salę w Młynie, Ogród Zimowy bądź jedną z mniejszych salek rozlokowanych w różnych miejscach kompleksu.


Dlaczego konferencja na Mazurach?

Mazury to jeden z najbardziej urokliwych obszarów na mapie Polski. Zachwyca bujnością lasów oraz czystością jezior, zapewniając tym samym szeroki wachlarz atrakcji wodno-sportowych. Wraz z pracownikami można wybrać się na wycieczkę rowerową, zorganizować turniej w tenisa ziemnego, golfa, bilarda lub siatkówkę. Dostępność rzeki umożliwia skorzystanie ze sprzętu wodnego, co szczególnie w okresy letnie, pozwala zrealizować się po ciężkim dniu pracy.

Wieczorem zaś goście mogą usiąść wspólnie przy ognisku, ciesząc się rześkim powietrzem, szumem wody i odgłosami lasu. W tak przyjemnej atmosferze można prawdziwie ukoić zmysły, zapominając o stresie i codziennych problemach. W Klekotki Conference & Spa świadczone są również profesjonalne usługi z zakresu pielęgnacji i rekreacji. Otoczeni zapachami olejków, w cieple kominka i przy dźwięku gongów, goście mogą udać się orientalną podróż, odzyskują równowagę między ciałem a duchem.


W Klekotki Conference & Spa zadbano o wszystkie potrzeby klientów biznesowych. Spokojna okolica oraz piękne lasy pozwalają skupić się w pełni na rozwoju zawodowym. Szkolenia i konferencje otrzymują zaś doskonałą oprawę pod względem zarówno technicznym, jak i merytorycznym. Smaczna kuchnia oraz komfortowo wyposażone pokoje pozwalają wypocząć, a szeroki wachlarz sposobów spędzania czasu wolnego ułatwia organizację imprez integracyjnych. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij