Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.10.2012

Kolejne cztery gwiazdki dla Hoteli Diament

Kolejne cztery gwiazdki dla Hoteli Diament Polska sieć hotelarska - Hotele Diament - wzbogaciła się o kolejny czterogwiazdkowy obiekt. Hotel Diament Plaza Katowice zmienił nie tylko standard, ale i nazwę. Butikowy obiekt mieszczący się w ścisłym centrum Katowic jest już piątym hotelem o kategorii czterech gwiazdek należącym do sieci.

Rekategoryzacja hotelu to wynik modernizacji i udoskonalenia jego infrastruktury. W nowocześnie urządzonych pokojach znalazły się zestawy wypoczynkowe, telewizory LCD, biurka do pracy, mini bary, zestawy powitalne w postaci kawy i herbaty oraz klimatyzacja. Design w całym hotelu nawiązuje do zabytkowej kamienicy, w której się mieści, jak i industrialnego charakteru stolicy Górnego Śląska. W trosce o komfortowy wypoczynek hotel wprowadził także dodatkowe udogodnienia, między innymi usługę room service z autorskim menu Szefa Kuchni.

- Cenimy komfort i jak najlepsze samopoczucie naszych Gości. Dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe wyposażenie, które pozwala na wypoczynek i pracę jednocześnie – podkreśla Urszula Domagała, dyrektor Hotelu Diament Plaza Katowice. Wygodne biurka, bezprzewodowy Internet oraz meble sprzyjające relaksowi to jedynie namiastka tego, co proponujemy. Zmieniliśmy także design pokoi, który wraz z zabytkowymi elementami hotelu tworzy ciekawe połączenie. Otrzymanie kolejnej gwiazdki to dla nas potwierdzenie wysokiego standardu, który zapewniamy na co dzień odwiedzającym nas Gościom - dodaje.

Hotel Diament Plaza Katowice to butikowy hotel, usytuowany w ścisłym centrum Katowic. Jest doskonałym miejscem zarówno na podróż służbową, jak i weekendowy wypoczynek. Na gości czekają 43 komfortowe, klimatyzowane pokoje o wysokim standardzie. W hotelu znajdują się także 4 sale szkoleniowe, Restauracja Romantyczna oraz Winiarnia Pod Aniołami, gdzie w wyborze win doradza Mistrz Polski Sommelierów – Grzegorz Marzec.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij