Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.07.2022

Koncerty w Zakopanem - Letnie Granie w Nosalowy Dwór Resort & SPA

Koncerty w Zakopanem - Letnie Granie w Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem to nie tylko odpowiednie miejsce na spędzenie czasu z rodziną czy doskonała biznesowa destynacja, ale jak się okazuje - również całkiem dobre miejsce na przeżywanie muzycznych emocji. W  ramach projektu "Letnie Granie" w Nosalowym Dworze odbywają się koncerty znanych polskich muzyków. 

Na scenie w Centrum Kongresowym "Gerlach" wczoraj (14 lipca) swoim głosem i swoją wrażliwością czarował gości Ralph Kaminski. A już za niecałe 2 tygodnie (28 lipca) na muzycznej scenie Nosalowego zagra Mrozu, wokalista i producent muzyczny, tworzący piosenki z pogranicza blues'a, soulu i rock'and'rolla. 


Dla gości hotelowych zakopiańskiego hotelu przygotowano rabat na bilety - specjalne ceny dostępne są na etapie rezerwacji pobytu. Udział w koncertach mogą wziąć udział również osoby, które nie są gośćmi hotelowymi. 


Do Nosalowego Dworu warto przyjechać jednak nie tylko podczas Letniego Grania. Na gości czeka masa innych atrakcji. Jedną z nich jest NABE SPA ZAKOPANE, czyli strefa SPA, która oferuje autorskie zabiegi i rytuały, podczas których goście mogą zrelaksować się i zregenerować siły.


W tym hotelu w Zakopanem znajduje się również centrum wellness, basen, sauna fińska, łaźnia parowa i sześcioosobowa wanna z hydromasażem.Pokoje w Nosalowym Dworze zostały zaprojektowane tak, by goście również mogli w nich jak najlepiej wypocząć. Nowocześnie wyposażone i zaprojektowane wnętrza gwarantują komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Do wyboru są pokoje w kilku częściach resortu. W zależności od wybranego budynku, do dyspozycji są pokoje w 3-gwiazdkowym lub 4-gwiazdkowym standardzie


Hotel przy ulicy Balzera 21d w Zakopanem to, tak jak wspomnieliśmy na samym początku, również dobra destynacja na pobyt służbowy i organizację spotkania biznesowego, np. szkolenia czy konferencji w górach. Do dyspozycji organizatorów jest wiele sal o różnej powierzchni - w zależności od planowanej liczby uczestników. Dużym atutem jest to, że sale konferencyjne dzięki dźwiękoszczelnym mobilnym ścianom można ze sobą łączyć


Sami mieliśmy przyjemność być w ubiegłym roku na Kongres Hotel Management i zobaczyć na własne oczy nie tylko centrum kongresowe, ale również pokoje i strefę wellness. Polecamy każdemu! :)


Więcej o zakopiańskim hotelu w wizytówce Nosalowego Dworu

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij