Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
9.01.2019

Konferencja w Hotelu Echo, czyli urok Gór Świętokrzyskich!

Konferencja w Hotelu Echo, czyli urok Gór Świętokrzyskich!

Jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce są Góry Świętokrzyskie. Cała Wyżyna Kielecka oraz szczyt Łysica przyciągają miłośników górskiej wspinaczki o każdej porze roku. Znajdują się tutaj także liczne hotele konferencyjne oraz luksusowe restauracje z regionalną kuchnią. W pełni wyposażone sale konferencyjne pozwalają prowadzić profesjonalne spotkania firmowe, bankiety, wigilie oraz bale sylwestrowe. Planując konferencję w górach, szczególnie korzystne warunki oferuje Hotel Echo w Cedzynie, zlokalizowany zaledwie 3 kilometry od Kielc.

Hotel Echo to ośrodek o charakterze rehabilitacyjno- wypoczynkowym położony w Górach Świętokrzyskich. Niezwykłe pejzaże towarzyszą turystom podczas spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Natomiast po długich konferencjach można relaksować się podczas pieszych wycieczek, wspinaczek górskich bądź jeździć rowerem ścieżkami krajobrazowymi. Otoczenie lasów i górskich szczytów zapewnia ciszę oraz spokój, które pomagają podczas kreatywnej pracy.


W okolicy Kielc można spotkać także wiele atrakcji i zabytków wartych zwiedzenia, co jest świetnym urozmaiceniem wyjazdów integracyjnych. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą poczuć się swobodnie, a obiekt zapewnia pełen komfort wypoczynku, dlatego Hotel Echo jest doskonałym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych.

Ogromną zaletą obiektu jest to, że jego rozbudowana oferta spełnia najwyższy standard obsługi nawet grup do 400 osób. Do dyspozycji zostały oddane nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne. Każda z nich została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt techniczny. Dzięki możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni można dostosować układ stołów i krzeseł. Ich różnorodność, designu oraz wielkości pozwala prowadzić zarówno kameralne warsztaty, jak i prestiżowe imprezy firmowe.


Sale konferencyjne Hotelu Echu posiadają duże okna, które zapewniają stały dostęp do naturalnego światła. Ponadto za nimi rozciąga się widok na pobliską zieleń. W przypadku wyświetlania filmów promocyjnych bądź materiałów szkoleniowych, pomieszczenia można zaciemnić. Podczas spotkań biznesowych można korzystać z dwóch rzutników multimedialnych, rzutniku folii, komputera, notebooka oraz flipchartu z niezbędnymi materiałami biurowymi. Hotel Echo posiada także sprzęt do tłumaczenia symultanicznego, więc z powodzeniem można tutaj planować konferencje międzynarodowe.


Kilkudniowe wyjazdy firmowe wymagają zapewnienia uczestnikom komfortowego noclegu. Oferta Hotelu Echo obejmuje ponad 90 miejsc noclegowych. Pokoje z własnymi łazienkami oraz widokiem na świętokrzyski krajobraz pozwalają odpocząć z dala od hałasu i pośpiechu wielkich miast. Przy wygodnych biurkach z dostępem do internetu goście mogą przygotowywać się do prelekcji bądź nadrabiać zaległości zawodowe. Dodatkowo obiekt zapewnia w każdym pokoju telefon oraz telewizję, a obsługa niesie pomoc przy organizacji każdego spotkania.


Zlecając obsłudze organizację wydarzenia biznesowego, istnieje możliwość korzystania z wpłat na PFRON od kwoty netto wykonywanej usługi. Sprawia to, że oferta Hotelu Echo wyróżnia się spośród konkurencji. W chwili obecnej każdy przedsiębiorca podejmujący współpracę z obiektem, może zaoszczędzić środki finansowe, które mogą zostać przeznaczone na inwestycje w rozwój firmy.

W Hotelu Echo uczestnicy nie muszę przejmować się zbędnymi problemami, więc konferencje przebiegają sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Otoczenie przyrody sprawia, że praca jest przyjemna, a czas wolny obfity w doznania i atrakcje. Ciężko więc o lepsze miejsce konferencyjne w Górach Świętokrzyskich!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij