Szybkie wyszukiwanie

Hotel Echo

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 5 Liczba sal
 • 400 Największa
  sala konferencyjna:
 • 93 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne w lesie Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne spa Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Echo umożliwia organizację szkoleń, konferencji lub warsztatów na 400 osób. Uczestnicy spotkania biznesowego mogą korzystać z nowoczesnych sal konferencyjnych.

Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt techniczny. Rozbudowana oferta pozwala na planowanie ogromnych bankietów, jak i kameralnych spotkań w wąskim gronie pracowników.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Do wyboru jest układ teatralny, szkolny i w tzw. „podkowę”. Wnętrza sal konferencyjnych są bardzo jasne. Duże okna zapewniają stały dostęp do naturalnego światła. W razie konieczności pomieszczenia można zaciemnić. Podłogi pokrywa solidny parkiet.

Sale są doskonale nagłośnione i oświetlone. Za oknami widać piękne, zielone tereny wokół ośrodka. Do podstawowego wyposażenia sal konferencyjnych należą: dwa rzutniki multimedialne, flipcharty, rzutnik folii, PC oraz notebook. Na specjalne życzenie można skorzystać ze sprzętu do tłumaczenia symultanicznego.


UWAGA!!! Zlecając nam szkolenie/konferencję itp. istnieje możliwość udzielania ulgi we wpłatach na PFRON od kwoty netto wykonywanej usługi. Właśnie to sprawia, że oferta Hotelu Echo wyróżnia się spośród konkurencji. W chwili obecnej każdy przedsiębiorca podejmujący współpracę z naszą firmą, może zadbać o swoje finanse i zaoszczędzić środki finansowe, które może przeznaczyć na inwestycje w rozwój swojej firmy.

Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sala A 400 80 70
Sala B --- 35 100
Sala C 400 300 150
Sala D 40 35 20
Sala Bankietowa 30 25 20

Opis obiektu

Hotel Echo to 3-gwiazdkowy ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy. Posiada bogate zaplecze gastronomiczne, noclegowe i konferencyjne. Kompleks położony jest w Cedzynie, oddalonej od Kielc o 3 kilometry.

Obiekt znajduje się wśród malowniczych terenów Gór Świętokrzyskich. Rozległe lasy i pola zapewniają ciszę i spokój, dzięki czemu jest to idealne miejsce do organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji i imprez tematycznych dla współpracowników.

Hotel Echo zapewnia smaczne i syte posiłki, komfortowe pokoje dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych oraz nowocześnie wyposażone, eleganckie sale konferencyjne. Okoliczny Zalew w Cedzynie, liczne zabytkowe budowle oraz piękne tereny spacerowe, umożliwiają prowadzenie wyjazdów integracyjnych oraz eventów biznesowych.Pokoje

Hotel posiada łącznie 93 miejsca noclegowe. Oferta obejmuje 51 pokoi gościnnych o wysokim standardzie. Do wyboru są łóżka pojedyncze i małżeńskie. Część z pomieszczeń została dostosowana do wymogów osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada własną łazienkę, która została wyposażona w nowoczesny sprzęt sanitarny.

Goście mogą korzystać z telefonu, telewizji i bezprzewodowego internetu. Pokoje są w pełni wyposażone. Wnętrza są jasne i przytulne.

W ofercie znajduje się:

  - 15 pokojów 1-osobowych,

  - 26 pokojów 2-osobowych,

  - 6 pokojów 3-osobowych,

  - 2 pokoje 4-osobowe,

  - 2 pokoje typu LUX,   

Restauracja

O podniebienia gości dbają pracownicy hotelowej restauracji. Specjalnością lokalu są wykwintne dania kuchni regionalnej. Największa popularnością cieszą się dania z gęsiny. Kucharze uwzględniają specjalne życzenia gości. Można także zaufać ich umiejętnościom, decydując się na ciągle zmieniające się specjalności Szefa Kuchni.

W przygotowywaniu posiłków wykorzystywane są jedynie świeże składniki, dzięki czemu są zdrowe i smaczne. Hotel zwraca ogromną uwagę na jakość produktów dostarczanych przez współpracujące z restauracją firmy. Istnieje możliwość przygotowania cateringu i oprawy gastronomicznej podczas wydarzeń biznesowych. 

Usługi dodatkowe

Obiekt jest całkowicie pozbawiony barier architektonicznych. Pokoje zostały dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się winda, do hotelu prowadzi podjazd, a drzwi otwierają się automatycznie.

Okolica zachęca do wycieczek. Łatwo można dostać się w ciekawe miejsce Gór Świętokrzyskich. Hotel Echo współpracuje z Orient Day SPA w Kielcach. Goście mogą więc liczyć na zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne na najwyższym poziomie.  

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~4.77 km
Hotel Przedwiośnie
Hotel Przedwiośnie

Kielce

Zobacz
~5.91 km
Hotel La Mar
Hotel La Mar

Kielce

Zobacz
~7.04 km
Hotel Pod Złotą Różą
Hotel Pod Złotą Różą

Kielce

Zobacz
~7.52 km
Dal Hotel Kielce
Dal Hotel Kielce

Kielce

Zobacz
~8.17 km
Grand Hotel Kielce
Grand Hotel Kielce

Kielce

Zobacz
~9.06 km
BINKOWSKI RESORT**** Centrum konferencyjno-hotelowe
BINKOWSKI RESORT**** Centrum konferencyjno-hotelowe

Kielce

Zobacz
~10.76 km
Hotel Tęczowy Młyn
Hotel Tęczowy Młyn

Kielce

Zobacz
~4.77 km
Hotel Przedwiośnie
Hotel Przedwiośnie

Kielce

Zobacz
~5.91 km
Hotel La Mar
Hotel La Mar

Kielce

Zobacz
~7.04 km
Hotel Pod Złotą Różą
Hotel Pod Złotą Różą

Kielce

Zobacz
~7.52 km
Dal Hotel Kielce
Dal Hotel Kielce

Kielce

Zobacz
~8.17 km
Grand Hotel Kielce
Grand Hotel Kielce

Kielce

Zobacz
~9.06 km
BINKOWSKI RESORT**** Centrum konferencyjno-hotelowe
BINKOWSKI RESORT**** Centrum konferencyjno-hotelowe

Kielce

Zobacz
~10.76 km
Hotel Tęczowy Młyn
Hotel Tęczowy Młyn

Kielce

Zobacz

Aktualności

Komentarze (3 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Echo
 • 5

W Hotel Echo byłam z koleżankami z pracy na szkoleniu. Wszystko jak najbardziej na plus. Przemiła obsługa, uśmiechnięta i do dyspozycji w razie potrzeby. Na sali szkoleniowej dużo miejsca. Przebieg bezproblemowy i komfortowy. Dobra lokalizacja blisko do Kielc z których przyjechałyśmy grupą. Smaczne jedzenie.


 • 5

Hotel Echo w Cedzynie to piękne miejsce w którym mieliśmy organizowane szkolenie wraz z imprezą firmową. Fajnie zagospodarowany hotel na takie imprezy, wygodne pokoje, duża przestrzeń w salach konferencyjnych. Obsługa Hotelu bardzo pomocna i dostępna 24 h. W restauracji zorganizowana dla nas pyszną uroczystą kolację. Polecam


 • 5

Wspaniały nowoczesny budynek o dobrej lokalizacji z wspaniałą obsługą, niezwykle miłą i pomocną. Polecam to miejsce dla każdego kto planuje zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe czy szkolenie w Kielcach. Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt doskonale dostosowany do organizacji tego typu spotkań. Restauracja serwuje smaczne obiady za co serdecznie dziekuje, a pokoje hotelowe są bardzo przytulne i wygodne. Polecam.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij