Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.02.2023

Konferencje lub wystawy w Lublinie? Zorganizujesz je w Targi Lublin SA!

Konferencje lub wystawy w Lublinie? Zorganizujesz je w Targi Lublin SA!

Konferencje, szkolenia, spotkania firmowe, jubileusze czy wystawy - to tylko namiastka wydarzeń, które można zorganizować w pewnym wyjątkowym obiekcie położonym w sercu województwa lubelskiego. Mamy oczywiście na myśli Targi Lublin SA, które mieszczą się w pobliżu centrum miasta.

Obiekt ten charakteryzuje się różnorodnością i wielofunkcyjnością. Jego kolejnym atutem jest  profesjonalny zespół, który na co dzień dokłada największych starań, aby każdy event zwieńczony był spektakularnym sukcesem. Wachlarz możliwości organizacyjnych, jaki dają Targi Lublin SA, sprawiają, iż nie mamy najmniejszych wątpliwości, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wielkość Targów pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć dla tysięcy gości, co jest absolutnie zachwycającą wiadomością!

W dzisiejszym artykule napiszemy nieco więcej o ofercie tego miejsca. Jeśli więc szukasz odpowiedniej przestrzeni na realizację spotkań firmowych w Lublinie, to koniecznie zostań z nami!


Nowoczesne przestrzenie eventowe w Lublinie

Targi Lublin SA wyróżniają się bogatą infrastrukturą, dzięki której możliwa jest organizacja wszelkich możliwych eventów. Mogą się tam odbyć zarówno konferencje, szkolenia, warsztaty, jak i wystawy, spotkania firmowe, a nawet koncerty czy wydarzenia sportowe. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje dwie sale konferencyjne - B1 i B2 - w których zmieści się po 150 osób w ustawieniu teatralnym. Warto przy tym dodać, że salę B2 można dzielić na dwa mniejsze pomieszczenia dzięki systemowi ścian przesuwnych. Sale konferencyjne w Targi Lublin SA są w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne.


Obiekt dysponuje również klimatyczną antresolą, którą można dowolnie aranżować. Jej powierzchnia wynosi 700 m2 i pozwala na zaproszenie do 600 osób w ustawieniu teatralnym. To idealne tło dla wszelkiego rodzaju spotkań edukacyjnych i biznesowych. Na tym jednak nie kończy się oferta Targów! Otóż goście mogą liczyć także na dwie hale - A i C. Pierwsza z nich przystosowana została do organizacji eventów dla 1500 osób, zaś druga - do 5000. Jak widać, Targi Lublin SA sprzyjają organizacji imprez masowych, takich jak np. kongresy czy wspomniane wcześniej koncerty. Niejednokrotnie też odbywały się tam wydarzenia sportowe, na czele z zawodami jeździeckimi czy Mistrzostwami Akrobatyki Powietrznej.


Targi Lublin SA poza wielofunkcyjnymi przestrzeniami eventowymi gwarantują też indywidualne podejście do klientów. Dzięki temu masz tam możliwość realizacji nawet najśmielszych pomysłów! Obsługa obiektu jest też niezwykle pomocna w zakresie zamówienia cateringu na przedsięwzięcia, aranżacji sal czy wypożyczenia sprzętu. Idealnym dopełnieniem jest też fakt, że na terenie targów znajduje się duży parking na 600 pojazdów. Można na nim śmiało zostawić zarówno samochody osobowe, jak i autobusy. Chcesz dowiedzieć się więcej o Targach? Koniecznie odwiedź ich wizytówkę!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij