Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.10.2017

Listopadowa Promocja Konferencyjna w MCC Mazurkas

Listopadowa Promocja Konferencyjna w MCC Mazurkas

Pogoda nie rozpieszcza, dni są coraz krótsze, a noce... dłuższe i zimniejsze. Większość z nas już dawno jest po wakacjach. Jesień to pora roku, która ma zarówno wielu miłośników, jak i przeciwników. Warto w tym chłodniejszym czasie zająć się pracą i samorozwojem.

Wiele ośrodków proponuje atrakcyjne oferty dla biznesu jesienią, by zachęcić przedsiębiorców do zorganizowania swojego spotkania biznesowego właśnie podczas tej pory roku.

Jedną z takich ofert przygotował MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Dla wszystkich osób, które wyślą swoje zapytanie dotyczące organizacji konferencji dla minimum 30 osób, która miałaby się odbyć w terminie od 1 do 30 listopada 2017 przygotowano specjalne rabaty.

W cenie 119 zł od osoby wliczony jest wynajem nowoczesnej sali konferencyjnej z rzutnikiem, godzinny lunch bufetowy i dwukrotnie uzupełniana przerwa kawowa.

Dla wszystkich miłośników dobrej zabawy jest dodatkowa atrakcja w postaci imprezy tematycznej. Co ważne MCC Mazurkas Conference w ramach "Listopadowej Promocji Konferencyjnej" zorganizuje taką imprezę GRATIS - w cenie pakietu.

Obok takiej atrakcyjnej oferty trudno przejść obojętnie. Mazurkas ma wiele do zaoferowania, a do tego posiada dobrą lokalizację i bogatą listę dodatkowych udogodnień.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij