Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.12.2018

Magia zaklęta w zabytkowych murach, czyli Folwark Stara Winiarnia

Magia zaklęta w zabytkowych murach, czyli Folwark Stara Winiarnia

Spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy integracyjne i konferencje choć są wydarzeniami ze świata biznesu, coraz częściej chcemy, aby miały mniej formalny klimat. Organizatorom zależy na dobrym samopoczuciu gości, dlatego stawiają na to, co pozwoli stworzyć wyjątkowe wspomnienia. Takim miejscem jest Folwark Stara Winiarnia. Zabytkowy obiekt posiada pełną uroku restaurację, eleganckie pokoje w starym stylu oraz winiarnię. Nie brakuje także tego, co jest niezwykle ważne podczas spotkań firmowych, czyli rozbudowanego zaplecza konferencyjnego.

Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku jest czasem organizacji wielu wydarzeń, w tym wigilii firmowych i balów sylwestrowych. Przedsiębiorstwa podsumowują swoją dotychczasową działalność oraz pragną docenić trud, jaki każdego dnia pracownicy wkładają w rozwój marki. Odbywają się także liczne szkolenia, bankiety i warsztaty, w których cenimy sobie poczucie bliskości z innymi. Poszukując miejsca idealnego, warto postawić na coś nietypowego. Folwark Stara Winiarnia pełen jest magii i historycznej atmosfery, a w swojej rozbudowanej ofercie noclegowej, gastronomicznej oraz konferencyjnej posiada wszystko, co jest niezbędne, aby zaplanować wyjątkowe spotkanie.


Ważne spotkania, na których należy podjąć konkretne i istotne decyzje potrafią się przedłużyć. Zabawy integracyjne i bankiety zwyczajowo trwają do późnych godzin nocnych. W obu przypadkach warto zapewnić swoim gościom nocleg. W Folwarku Stara Winiarnia znajdują się pokoje hotelowe o standardzie trzech gwiazdek. Każde pomieszczenie posiada niesamowitą atmosferę kilkusetletniego budynku.

Niesamowity wystrój tworzą drewniane i solidne meble Można rozsiąść się w eleganckich fotelach i odpocząć w wygodnych łóżkach, aby nabrać sił do dalszego rozwoju kariery. Starodawny klimat idzie w parze z nowoczesnością, aby zapewnić pełen komfort pobytu służbowego. Każdy pokój posiada własną łazienkę, dostęp do internetu i telewizji. Łącznie w Folwarku Stara Winiarnia można zakwaterować 60 osób.


Nowoczesność przejawia się także w zapleczu konferencyjnym. Folwark Stara Winiarnia specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze spotkań firmowych. Goście mają do dyspozycji sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt. Mogą korzystać z projektorów multimedialnych, ekranów, flipchartów i systemu nagłośnieniowego. W budynku jest ogólnodostępny bezprzewodowy internet. Obsługa może pomóc również w zaplanowaniu atrakcji dodatkowych. Świetnym uzupełnieniem szkoleń i warsztatów jest możliwość degustacji wina.

Tutejsza Winiarnia w czasach PRL-u produkowała blisko milion butelek rocznie. Długoletnia tradycja i sprawdzone receptury tworzą wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat każdego wina. Obiekt słynie również z organizacji koncertów i grilli na dziedzińcu folwarcznym. Spotkanie można urozmaicić różnymi zabawni integracyjnymi, które poprawiają współpracę i komunikację w grupie, a także tworzą wspomnienia na całe życie. W Folwarku Stara Winiarnia wydarzenia biznesowe są czymś więcej niż obowiązkiem czy pracą, to magiczna podróż w przeszłość.


Uzupełnieniem bankietów, wigilii firmowych oraz imprez integracyjnych jest oferta gastronomiczna. Restauracja Folwarku Starej Winiarni serwuje dania kuchni polskiej, a także specjały, jakie gościły na dworze mszańskim na początku XIX wieku. W sali może zasiąść nawet 300 osób, dzięki czemu każde spotkanie staje się królewską ucztą. Ciepło kominka, kamienne mury oraz drewniane akcenty tworzą magiczny klimat, który dodatkowo podkreśla smak każdej potrawy.


W obecnych czasach bardzo ciężko o chwilę wyciszenia. Czasem jednak warto zwolnić, rozejrzeć się dookoła nas, uchwycić najważniejsze chwile oraz porozmawiać z drugim człowiekiem. Jest to niezwykle ważne szczególnie w okresie świątecznym, ale nie tylko. Sukces każdej firmy w gruncie rzeczy oparty jest na profesjonalnym i dobrze zgranym zespole. Niezależnie więc czy planujemy szkolenie, warsztaty, wyjazd integracyjny, bankiet czy konferencję, warto zapewnić swoim pracowni komfort wypoczynku, smaczny catering oraz mnogość atrakcji dodatkowych. W Folwarku Stara Winiarnia każde spotkanie jest magiczne, a wykonywana praca przyjemna. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij