Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.12.2015

Michał Garnek Szefem Kuchni w hotelu Zamek Biskupi

Michał Garnek Szefem Kuchni w hotelu Zamek Biskupi

Michał Garnek będzie pełnił rolę Szefa Kuchni w nowo powstającym Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Jego bogate doświadczenie, jakie zdobył w poprzednich miejscach pracy z pewnością pozwoli skutecznie realizować postawione przed nim cele oraz zapewni sukces Zamku od momentu jego otwarcia - komentuje dyrektor hotelu Artur Trukawiński.

Michał Garnek to Szef Kuchni z ogromną klasą i wieloletnim doświadczeniem, który ciągle poszukuje nowych smaków. Jest opanowany i skupiony na pracy, dzięki czemu potrafi przygotować przyjęcie nawet dla 1500 Gości.

Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W zawodzie pracuje od 13 lat, a doświadczenie zdobywał w znanych i nagradzanych hotelach, takich jak Odyssey Club Hotel Wellness&Spa w Kielcach, Holiday Inn Warszawa Józefów, Pałac na Wodzie w Jeleniej Górze, a także w firmie Fiesta Catering trudniącej się  organizacją bankietów na wyjątkowe okazje. Był kucharzem zespołu Yamaha Castrol Polska podczas Mistrzostw Świata w wyścigach motocykli. Pracował również dla sieci North Food Polska, gdzie tworzył menu dla North Fish i Yummie.

Jest mi ogromnie miło móc ponownie pracować z Michałem. Cieszę się, że Michał  zdecydował się wzmocnić nasz zespół hotelowy w Janowie Podlaskim. Jego bogate doświadczenie jakie zdobył w poprzednich miejscach pracy z pewnością pozwoli skutecznie realizować postawione przed nim cele oraz zapewni sukces Zamku od momentu jego otwarcia. Jest mi ogromnie miło, że będziemy mogli ponownie ze sobą pracować – mówi dyrektor hotelu Zamek Biskupi Artur Trukawiński.

Otwarcie hotelu planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2016 roku. Oferował będzie 204 pokoje i apartamenty, nowoczesne centrum konferencyjno - kongresowe o powierzchni przekraczającej 1600 mkw, strefę wellness, kryty basen, strefę saun, restaurację oraz lobby bar dla przeszło 200 osób.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT
Zamek Janów Podlaski
Zamek Janów Podlaski

Janów Podlaski
lubelskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij