Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.12.2015

Michał Garnek Szefem Kuchni w hotelu Zamek Biskupi

Michał Garnek Szefem Kuchni w hotelu Zamek Biskupi

Michał Garnek będzie pełnił rolę Szefa Kuchni w nowo powstającym Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Jego bogate doświadczenie, jakie zdobył w poprzednich miejscach pracy z pewnością pozwoli skutecznie realizować postawione przed nim cele oraz zapewni sukces Zamku od momentu jego otwarcia - komentuje dyrektor hotelu Artur Trukawiński.

Michał Garnek to Szef Kuchni z ogromną klasą i wieloletnim doświadczeniem, który ciągle poszukuje nowych smaków. Jest opanowany i skupiony na pracy, dzięki czemu potrafi przygotować przyjęcie nawet dla 1500 Gości.

Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W zawodzie pracuje od 13 lat, a doświadczenie zdobywał w znanych i nagradzanych hotelach, takich jak Odyssey Club Hotel Wellness&Spa w Kielcach, Holiday Inn Warszawa Józefów, Pałac na Wodzie w Jeleniej Górze, a także w firmie Fiesta Catering trudniącej się  organizacją bankietów na wyjątkowe okazje. Był kucharzem zespołu Yamaha Castrol Polska podczas Mistrzostw Świata w wyścigach motocykli. Pracował również dla sieci North Food Polska, gdzie tworzył menu dla North Fish i Yummie.

Jest mi ogromnie miło móc ponownie pracować z Michałem. Cieszę się, że Michał  zdecydował się wzmocnić nasz zespół hotelowy w Janowie Podlaskim. Jego bogate doświadczenie jakie zdobył w poprzednich miejscach pracy z pewnością pozwoli skutecznie realizować postawione przed nim cele oraz zapewni sukces Zamku od momentu jego otwarcia. Jest mi ogromnie miło, że będziemy mogli ponownie ze sobą pracować – mówi dyrektor hotelu Zamek Biskupi Artur Trukawiński.

Otwarcie hotelu planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2016 roku. Oferował będzie 204 pokoje i apartamenty, nowoczesne centrum konferencyjno - kongresowe o powierzchni przekraczającej 1600 mkw, strefę wellness, kryty basen, strefę saun, restaurację oraz lobby bar dla przeszło 200 osób.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij