Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.07.2021

Miejsce na event z duszą i staropolską gościnnością - oto Ostoja Chobienice w Wielkopolsce!

Miejsce na event z duszą i staropolską gościnnością - oto Ostoja Chobienice w Wielkopolsce!

Konferencje, szkolenia i wszelkiego rodzaju eventy biznesowe można zorganizować w wielu rodzajach miejsc. Świetnie przy tym sprawdzają się biurowce, hotele, obiekty kultury czy ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe. Są też takie miejsca, które rzucają zupełnie nowe światło na branżę eventową, pozwalając na organizację przedsięwzięć w zupełnie inny, wyjątkowy sposób. Przykładem jest Ostoja Chobienice, która zlokalizowana została w województwie wielkopolskim, w sąsiedztwie rozległego parku, który składa się z wiekowego drzewostanu (niektóre okazy mają nawet 120-150 lat!).

Ostoja Chobienice to urokliwy obiekt, który znajduje się w odrestaurowanych wnętrzach dawnego majątku Mielżyńskich. Jest to świetna przestrzeń na złapanie oddechu od miejskiego zgiełku oraz odpowiednie miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, edukacyjnych czy kulturalnych. Dewizą właścicieli jest staropolska gościnność oraz szacunek do otaczającej nas przyrody. Jeśli wartości te nie są Ci obce, na pewno zachwycisz się klimatem Ostoi Chobienice.


W obiekcie czekają na Ciebie wielofunkcyjne sale, odpowiednie na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, kongresów oraz innych eventów. Znajdują się tam łącznie 3 pomieszczenia, na czele z salą Stodoła, której powierzchnia eventowa wynosi niemal 700 m. Możesz do niej zaprosić nawet 550 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo, bez najmniejszego problemu wjedziesz do niej samochodem. Kolejną salą jest Herbaciarnia, czyli pomieszczenie o 80 m2, a także kameralna Sala VIP o powierzchni 65 m2. Wszystkie te pomieszczenia są klimatyzowane oraz wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. projektory, ekrany, systemy nagłośnieniowe, flipcharty i bezprzewodowe sieci Internetu.


Ostoja Chobienice ma w swojej ofercie również 50 komfortowych pokoi, które zachwycają przytulnością i elegancją. Na gości czekają tam pokoje Szlachcica, Magnata, Sarmaty oraz Hrabiego. Wyposażone są one w funkcjonalne meble oraz udogodnienia, takie jak sejfy, czajniki, telewizory oraz osobne łazienki z zestawami kosmetyków, ręczników i z suszarką. Goście Ostoi Chobienice mogą także skorzystać z rozbudowanego SPA Pięć Zbóż, które oferuje liczne masaże, zabiegi na twarz i ciało, a także sauny. Dla osób, które cenią aktywne spędzanie czasu, przygotowany został też basen, możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych czy przejażdżki konne. Z pewnością więc każdy znajdzie tam coś dla siebie!Nie od dziś wiadomo, że idealnym dopełnieniem udanego wypoczynku są usługi gastronomiczne. Doskonale wiedzą o tym właściciele wraz z obsługą Ostoi Chobienice. W obiekcie znajduje się Restauracja Rządcówka, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w nowych odsłonach. Nie będziemy ukrywać - są one przepyszne! Lokalne specjały to m.in. złotnicki schab czy kaczka wielkopolska - dania te nie tylko robią pozytywne wrażenie smakowe, ale i wizualne. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij