Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
24.01.2022

Miejsce na konferencję w Giewartowie? Poznaj Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą"

Miejsce na konferencję w Giewartowie? Poznaj Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą"

Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą" położony został nad brzegiem pięknego Jeziora Powidzkiego. To odpowiednie miejsce dla miłośników spokoju, ciszy oraz bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Organizacja konferencji i szkoleń w takich okolicznościach wymyka się spod stereotypowego obrazu spotkań biznesowych, które odbywają się wyłącznie w przestrzeniach wielkomiejskich biurowców. Ów Dom Wypoczynkowy pozwala więc spojrzeć na pracę z zupełnie innej perspektywy. W końcu kto nie marzy o połączeniu obowiązków z wypoczynkiem?

Giewartów to urokliwa miejscowość, która jest świetnie skomunikowana z autostradą A2 oraz DK 92. Dojazd do Domu Wypoczynkowego "Pod Strzechą" nie powinien zatem stanowić najmniejszego problemu. Obiekt ten świadczy kompleksowe usługi, a goście cenią go za wysoki standard oraz serdeczną atmosferę. Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą" to doskonałe miejsce do organizacji wszelkich spotkań biznesowych, jak i imprez okolicznościowych oraz rodzinnych, a także wyjazdów integracyjnych.


Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje aż 5 sal konferencyjno-bankietowych, które mają indywidualny, nieszablonowy wystrój. Możliwa jest tam również organizacja szkoleń na świeżym powietrzu. Zaplecze konferencyjne Domu Wypoczynkowego "Pod Strzechą" zostało w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt, taki jak m.in. projektor multimedialny, rzutnik, ekran, flipchart czy nagłośnienie. Goście mogą również liczyć na pełen serwis kawowy oraz smaczne przekąski i posiłki. Największa sala obiektu pozwala na zaproszenie nawet do 150 osób!


Ponadto, w ofercie obiektu znajduje się 50 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach. Pomieszczenia te są przytulne oraz w pełni wyposażone w funkcjonalne meble oraz niezbędne sprzęty i udogodnienia. Warto też dodać, że w cenę wynajmu pokoju wliczone są pożywne śniadania oraz dozorowany parking. A skoro wspomnieliśmy już o jedzeniu, to trzeba zaznaczyć, że na terenie Domu Wypoczynkowego "Pod Strzechą" mieści się klimatyczna restauracja, w której serwowane są regionalne dania powstające z naturalnych produktów. To jednak nie wszystko - bowiem w podziemiach budynku znajduje się też bar wzorowany na lata 80.


Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą" zapewnia gościom szereg atrakcji, dzięki którym można się skutecznie zrelaksować i wypocząć na łonie natury. Oferowane są m.in.:

  • sauna,
  • kort tenisowy,
  • sesje masażu i aromaterapii,
  • przejażdżki konne,
  • sprzęt do rekreacji,
  • Spa & Wellness,
  • mini golf,
  • czarter jachtu.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij