Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.11.2021

Miejsce na konferencję w Świeradowie-Zdroju - zorganizuj event w 3-gwiazdkowym Krasicki Hotel Resort & SPA

Miejsce na konferencję w Świeradowie-Zdroju - zorganizuj event w 3-gwiazdkowym Krasicki Hotel Resort & SPA

Świeradów-Zdrój to miasto uzdrowiskowe położone na Dolnym Śląsku, które świetnie sprawdza się jako tło wypoczynku. To jednak nie wszystkie jego możliwości, bowiem możesz tam również zorganizować konferencje, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe. Jest to możliwe np. w Krasicki Hotel Resort & SPA. To 3-gwiazdkowy obiekt, który mieści się przy ulicy Sienkiewicza 1B. Świadczy on kompleksowe usługi organizacyjne, oferując sale biznesowe, miejsca noclegowe oraz usługi gastronomiczne.

Krasicki Hotel Resort & SPA posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi grup zorganizowanych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zrealizujesz tam spotkania na wysokim poziomie. Mogą to być zarówno kilkugodzinne, jak i nawet kilkudniowe wydarzenia. Po pracy z powodzeniem zintegrujesz tam gości oraz odpoczniesz, ponieważ Krasicki Hotel Resort & SPA oferuje różnorodne atrakcje. Zdecydowanie warto jest poznać to miejsce na konferencję w Świeradowie-Zdroju!


Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni 50 m2. Możesz w niej zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty oraz inne spotkania biznesowe. Pomieszczenie to jest jasne, przestronne oraz wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny. W Krasicki Hotel Resort & SPA możliwe jest także zamówienie pożywnego cateringu na wydarzenia. Podczas organizowanych spotkań oczywiście możesz liczyć na pomocną obsługę, która czuwa nad prawidłowym przebiegiem spotkań.


Krasicki Hotel Resort & SPA ma w swojej ofercie 77 eleganckich i komfortowych pokoi, które urządzone są w nowoczesny sposób. Każde z tych pomieszczeń posiada osobną łazienkę oraz pełne wyposażenie, które doskonale wpisuje się w panujące trendy. To właśnie te pokoje pozwalają na skuteczny wypoczynek po całodniowych konferencjach, szkoleniach oraz długich podróżach. Na wyróżnienie zasługuje również restauracja znajdująca się w obiekcie. Podawane są w niej dania kuchni regionalnej oraz przysmaki z różnych zakątków świata. Dodatkowo, rano można tam skosztować pysznych śniadań w formie bufetu, które pełne są zdrowych oraz świeżych produktów.


Wspomnieliśmy już, że Krasicki Hotel Resort & SPA pozwala na efektywny wypoczynek i integrację gości. Otóż na jego terenie mieszczą się m.in. boiska sportowe, korty tenisowe oraz sprzęt do tenisa stołowego i piłkarzyków. Ponadto, obsługa obiektu jest w stanie zaplanować ciekawe atrakcje dodatkowe, takie jak np. paintball, pokazy barmańskie czy bowling. Ci, którzy potrzebują relaksu, mogą tam skorzystać z bogatej oferty zabiegów w SPA, seansów w saunach oraz jacuzzi. Na miłośników aktywnego spęczania czasu czeka z kolei basen oraz jacuzzi.


POWRÓT
Krasicki Hotel Resort & Spa
Krasicki Hotel Resort & Spa

Świeradów-Zdrój
dolnośląskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij