Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.07.2017

Niedługo nastąpi otwarcie hotelu Golden Tulip Warsaw Airport - Jacek Sikorski został Dyrektorem

Niedługo nastąpi otwarcie hotelu Golden Tulip Warsaw Airport - Jacek Sikorski został Dyrektorem

Jacek Sikorski objął stanowisko Dyrektora nowego hotelu Golden Tulip Warsaw Airport. Wcześniej pełnił stanowisko Dyrektora Sprzedaży warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe.

Pan Jacek z branżą hotelarską związany jest już od ponad 10 lat i posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmował się sprzedażą oraz obsługą klienta indywidualnego i korporacyjnego. Od 2016 roku swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Louvre Hotels Group, a wcześniej w System Premium Poznań, Sheraton Poznań Hotel, Hotel Atut oraz World Trade Center Poznań.

Pan Jacek Sikorski może pochwalić się wysokimi wynikami sprzedażowymi, które niejednokrotnie przekroczyły nawet założenia budżetowe. Otrzymał nawet wyróżnienie w sieci  Starwood w regionie EMEA. Nie brakowało go przy przygotowaniach do otwarcia hotelu Sheraton w Poznaniu, a teraz nie brakuje również podczas otwierania hotelu Golden Tulip Warsaw Airport.

Dyrektor nowego hotelu jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij