Niekończące się możliwości w Nobel Tower Poznań!

Niekończące się możliwości w Nobel Tower Poznań!

Z każdym rokiem coraz to nowe wyzwania stają przed organizatorami wydarzeń biznesowych. Rozwój wielu sektorów gospodarki oraz powiększanie się firm powoduje wzrost zapotrzebowania na nowoczesne i wielofunkcyjne miejsca eventowe. Podczas organizacji szkoleń, konferencji czy seminariów, należy uwzględnić wiele czynników, które ostatecznie składają się na sukces całego wydarzenia.

Wybierając miejsce idealne, wartko skierować wzrok w stronę jednego z najciekawszych budynków w Poznaniu. Centrum Biznesowe mieszczące się w Nobel Tower oferuje nowoczesne oraz doskonale wyposażone sale konferencyjne, w których z powodzeniem można zrealizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcie.

Jednym z podstawowych czynników przy wyborze funkcjonalnego miejsca na spotkanie jest lokalizacja. Już na samym początku musimy zapewnić gościom wygodę dojazdu do obiektu, dlatego też Nobel Tower sprzyja organizacji zarówno kameralnych szkoleń, jak i międzynarodowych konferencji. Położenie w samym centrum Poznania zapewnia dogodne połączenia komunikacją miejską z innymi dzielnicami. Jednocześnie goście mogą liczyć na wygodny dojazd na dworzec kolejowy oraz lotnisko.


Na klientów zmotoryzowanych czeka natomiast pojemny parking. Nobel Tower jest 14-kondygnacyjnym budynkiem parku naukowo-technologicznego. Został wyposażony w inteligentną technologię przyjazną środowisku. Budynek posiada windę i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w salach konferencyjnych oraz toaletach. Obiekt znacząco wyróżnia się na tle panoramy Poznania. Nowoczesny design zarówno fasady, jak i wnętrz, jest ogromnym plusem podczas planowania spotkań z branży architektury, budownictwa oraz nowych technologii.


Do dyspozycji gości oddano przestronną salę konferencyjną mogącą pomieścić w układzie teatralnym 120 osób. W ofercie znajdują się także dwie średnie sale szkoleniowe przeznaczone dla grup liczących 10-25 uczestników, doskonale nadające się do prowadzenia warsztatów oraz coachingów. Nobel Tower spełnia wymagania organizacji kameralnych spotkań, zebrań i negocjacji. Udostępnia w tym celu 9 sal biznesowych mieszczących 8-15 osób. Niezależnie od rodzaju planowanego wydarzenia, odnajdziemy pomieszczenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.


Możliwości obiektu są niemal nieograniczone, dzięki czemu każde wydarzenie osiąga swoje indywidualne cele. Sale konferencyjne są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i telekonferencyjny. W Centrum Biznesowym funkcjonuje dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu, więc podczas trwania wydarzenia goście są cały czas online.

Każda sala posiada dostęp do naturalnego światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Tworzy to doskonałe warunki zarówno do wystąpień przed publiką, jak i do wyświetlania filmów i materiałów szkoleniowych.


Uzupełnieniem oferty konferencyjnej jest zaplecze gastronomiczne. Na terenie Centrum Biznesowego znajduje się Restauracja Na Trawie. Jej oryginalny wystrój idealnie podkreśla ideę promowania innowacji i ekologii, jaką kieruje się Nobel Tower. Lokal przygotowuje różnorodne pakiety lunchowe oraz catering podczas szkoleń i konferencji. W ofercie znajdują się także pełnowartościowe śniadania oraz świeże ciasta wypiekane na miejscu. To doskonałe miejsce na krótką przerwę między spotkaniami.

Charakterystycznym elementem restauracji jest podłoże wykonane ze sztucznej trawy, co podkreśla naturalny i ekologiczny koncept budynku. Ogromnym atutem jest własny skrawek terenu zielonego, gdzie na leżakach można nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Pozwala to stąpać boso po trawie, wciąż pozostając w ścisłym centrum Poznania!


Nobel Tower pokazuje, że można z powodzeniem połączyć ekologię z biznesem. Elementy sprzyjające środowisku wraz z nowoczesnością rozwiązań konferencyjnych sprawiają, że jest to jedyne takie miejsce nie tylko na mapie Poznania, ale i całego kraju. Wielofunkcyjna przestrzeń Centrum Biznesowego dostosowuje się do aktualnych potrzeb gości, spełniając nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Zespół specjalistów przejmuje na siebie całkowity ciężar i odpowiedzialność za wszelkie elementy projektu, zarówno w fazie planowania, jak i realizacji tym samym maksymalnie odciążając Klienta.

Wszystko to tworzy niekończące się możliwości rozwoju firmy i siebie samego!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz