Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.05.2019

Niekończące się możliwości w Nobel Tower Poznań!

Niekończące się możliwości w Nobel Tower Poznań!

Z każdym rokiem coraz to nowe wyzwania stają przed organizatorami wydarzeń biznesowych. Rozwój wielu sektorów gospodarki oraz powiększanie się firm powoduje wzrost zapotrzebowania na nowoczesne i wielofunkcyjne miejsca eventowe. Podczas organizacji szkoleń, konferencji czy seminariów, należy uwzględnić wiele czynników, które ostatecznie składają się na sukces całego wydarzenia.

Wybierając miejsce idealne, wartko skierować wzrok w stronę jednego z najciekawszych budynków w Poznaniu. Centrum Biznesowe mieszczące się w Nobel Tower oferuje nowoczesne oraz doskonale wyposażone sale konferencyjne, w których z powodzeniem można zrealizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcie.

Jednym z podstawowych czynników przy wyborze funkcjonalnego miejsca na spotkanie jest lokalizacja. Już na samym początku musimy zapewnić gościom wygodę dojazdu do obiektu, dlatego też Nobel Tower sprzyja organizacji zarówno kameralnych szkoleń, jak i międzynarodowych konferencji. Położenie w samym centrum Poznania zapewnia dogodne połączenia komunikacją miejską z innymi dzielnicami. Jednocześnie goście mogą liczyć na wygodny dojazd na dworzec kolejowy oraz lotnisko.


Na klientów zmotoryzowanych czeka natomiast pojemny parking. Nobel Tower jest 14-kondygnacyjnym budynkiem parku naukowo-technologicznego. Został wyposażony w inteligentną technologię przyjazną środowisku. Budynek posiada windę i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w salach konferencyjnych oraz toaletach. Obiekt znacząco wyróżnia się na tle panoramy Poznania. Nowoczesny design zarówno fasady, jak i wnętrz, jest ogromnym plusem podczas planowania spotkań z branży architektury, budownictwa oraz nowych technologii.


Do dyspozycji gości oddano przestronną salę konferencyjną mogącą pomieścić w układzie teatralnym 120 osób. W ofercie znajdują się także dwie średnie sale szkoleniowe przeznaczone dla grup liczących 10-25 uczestników, doskonale nadające się do prowadzenia warsztatów oraz coachingów. Nobel Tower spełnia wymagania organizacji kameralnych spotkań, zebrań i negocjacji. Udostępnia w tym celu 9 sal biznesowych mieszczących 8-15 osób. Niezależnie od rodzaju planowanego wydarzenia, odnajdziemy pomieszczenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.


Możliwości obiektu są niemal nieograniczone, dzięki czemu każde wydarzenie osiąga swoje indywidualne cele. Sale konferencyjne są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i telekonferencyjny. W Centrum Biznesowym funkcjonuje dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu, więc podczas trwania wydarzenia goście są cały czas online.

Każda sala posiada dostęp do naturalnego światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Tworzy to doskonałe warunki zarówno do wystąpień przed publiką, jak i do wyświetlania filmów i materiałów szkoleniowych.


Uzupełnieniem oferty konferencyjnej jest zaplecze gastronomiczne. Na terenie Centrum Biznesowego znajduje się Restauracja Na Trawie. Jej oryginalny wystrój idealnie podkreśla ideę promowania innowacji i ekologii, jaką kieruje się Nobel Tower. Lokal przygotowuje różnorodne pakiety lunchowe oraz catering podczas szkoleń i konferencji. W ofercie znajdują się także pełnowartościowe śniadania oraz świeże ciasta wypiekane na miejscu. To doskonałe miejsce na krótką przerwę między spotkaniami.

Charakterystycznym elementem restauracji jest podłoże wykonane ze sztucznej trawy, co podkreśla naturalny i ekologiczny koncept budynku. Ogromnym atutem jest własny skrawek terenu zielonego, gdzie na leżakach można nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Pozwala to stąpać boso po trawie, wciąż pozostając w ścisłym centrum Poznania!


Nobel Tower pokazuje, że można z powodzeniem połączyć ekologię z biznesem. Elementy sprzyjające środowisku wraz z nowoczesnością rozwiązań konferencyjnych sprawiają, że jest to jedyne takie miejsce nie tylko na mapie Poznania, ale i całego kraju. Wielofunkcyjna przestrzeń Centrum Biznesowego dostosowuje się do aktualnych potrzeb gości, spełniając nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Zespół specjalistów przejmuje na siebie całkowity ciężar i odpowiedzialność za wszelkie elementy projektu, zarówno w fazie planowania, jak i realizacji tym samym maksymalnie odciążając Klienta.

Wszystko to tworzy niekończące się możliwości rozwoju firmy i siebie samego!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij