Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.08.2021

Niezawodne miejsce na organizację konferencji i szkoleń w Lublinie, czyli Targi Lublin SA

Niezawodne miejsce na organizację konferencji i szkoleń w Lublinie, czyli Targi Lublin SA

Trudno o drugi tak wielofunkcyjny obiekt, jak właśnie Targi Lublin SA. Jego wnętrze doskonale sprawdza się podczas organizacji konferencji, szkoleń, spotkań firmowych, kongresów, warsztatów, a także gal oraz jubileuszów. Czy to jednak wszystko? Oczywiście, że nie! Obiekt jest również odpowiednim tłem dla spotkań świątecznych, targów czy imprez integracyjnych. Tak naprawdę zrealizujesz tam nawet najbardziej wymagające eventy!

Targi Lublin SA są korzystnie zlokalizowane - znajdują się one przy ulicy Dworcowej 11 w Lublinie, w pobliżu centrum. Na gości czekają 2 sale konferencyjne, antresola oraz 2 hale o zróżnicowanej wielkości. Tak bogata infrastruktura w połączeniu z profesjonalną obsługą jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia.


Jak już wspomnieliśmy, w obiekcie znajdują się różne pod względem wielkości sale - zarówno kameralne, jak i te znacznie większe, pozwalające na zaproszenie nawet kilku tysięcy gości. Najlepiej będzie, jeśli po kolei przyjrzymy się tym pomieszczeniom. Dużą popularnością cieszą się dwie sale konferencyjne - B1 i B2 - które pozwalają na organizację wydarzeń dla 150 osób każda. Dodatkowo, sala B2 posiada system mobilnych ścian, który pozwala na dzielenie przestrzeni na dwie mniejsze salki. Wszystkie te pomieszczenia są nowoczesne oraz odpowiednio wyposażone w sprzęty multimedialne.


Targi Lublin SA oferują również antresolę części recepcyjnej o powierzchni 700 m2, na której także mogą odbyć się wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i edukacyjne. Najbardziej pokaźne są jednak hale. Na terenie Targów znajduje się Hala A, odpowiednia na zaproszenie 1500 osób oraz Hala C, która jest w stanie pomieścić aż 5000 uczestników wydarzeń. To właśnie tam, w tym największym pomieszczeniu, mają miejsce imprezy masowe, takie jak m.in. koncerty, kongresy, wystawy oraz targi.

To jednak nie wszystkie możliwości - pewnie większość z Was wie, że w Targi Lublin SA odbyć się mogą również wydarzenia sportowe, takie jak zawody jeździeckie czy Mistrzostwa Akrobatyki Powietrznej oraz otwarte treningi znanych sportowców. 


Wymieniając zalety tego miejsca, nie sposób pominąć pomocnej obsługi, która sprawia, że każdy event zrealizowany jest na bardzo wysokim poziomie. Można tam liczyć na indywidualne podejście, które sprzyja realizacji najśmielszych pomysłów. Dodatkowo, w Targi Lublin SA można także zamówić catering na przedsięwzięcia, skorzystać z pomocy przy aranżacji przestrzeni oraz z wypożyczalni sprzętu. Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla osób zmotoryzowanych - otóż obiekt dysponuje przestronnym parkingiem dla 600 samochodów osobowych i autobusów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij