Niezawodne miejsce na organizację konferencji i szkoleń w Lublinie, czyli Targi Lublin SA

Niezawodne miejsce na organizację konferencji i szkoleń w Lublinie, czyli Targi Lublin SA

Trudno o drugi tak wielofunkcyjny obiekt, jak właśnie Targi Lublin SA. Jego wnętrze doskonale sprawdza się podczas organizacji konferencji, szkoleń, spotkań firmowych, kongresów, warsztatów, a także gal oraz jubileuszów. Czy to jednak wszystko? Oczywiście, że nie! Obiekt jest również odpowiednim tłem dla spotkań świątecznych, targów czy imprez integracyjnych. Tak naprawdę zrealizujesz tam nawet najbardziej wymagające eventy!

Targi Lublin SA są korzystnie zlokalizowane - znajdują się one przy ulicy Dworcowej 11 w Lublinie, w pobliżu centrum. Na gości czekają 2 sale konferencyjne, antresola oraz 2 hale o zróżnicowanej wielkości. Tak bogata infrastruktura w połączeniu z profesjonalną obsługą jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia.


Jak już wspomnieliśmy, w obiekcie znajdują się różne pod względem wielkości sale - zarówno kameralne, jak i te znacznie większe, pozwalające na zaproszenie nawet kilku tysięcy gości. Najlepiej będzie, jeśli po kolei przyjrzymy się tym pomieszczeniom. Dużą popularnością cieszą się dwie sale konferencyjne - B1 i B2 - które pozwalają na organizację wydarzeń dla 150 osób każda. Dodatkowo, sala B2 posiada system mobilnych ścian, który pozwala na dzielenie przestrzeni na dwie mniejsze salki. Wszystkie te pomieszczenia są nowoczesne oraz odpowiednio wyposażone w sprzęty multimedialne.


Targi Lublin SA oferują również antresolę części recepcyjnej o powierzchni 700 m2, na której także mogą odbyć się wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i edukacyjne. Najbardziej pokaźne są jednak hale. Na terenie Targów znajduje się Hala A, odpowiednia na zaproszenie 1500 osób oraz Hala C, która jest w stanie pomieścić aż 5000 uczestników wydarzeń. To właśnie tam, w tym największym pomieszczeniu, mają miejsce imprezy masowe, takie jak m.in. koncerty, kongresy, wystawy oraz targi.

To jednak nie wszystkie możliwości - pewnie większość z Was wie, że w Targi Lublin SA odbyć się mogą również wydarzenia sportowe, takie jak zawody jeździeckie czy Mistrzostwa Akrobatyki Powietrznej oraz otwarte treningi znanych sportowców. 


Wymieniając zalety tego miejsca, nie sposób pominąć pomocnej obsługi, która sprawia, że każdy event zrealizowany jest na bardzo wysokim poziomie. Można tam liczyć na indywidualne podejście, które sprzyja realizacji najśmielszych pomysłów. Dodatkowo, w Targi Lublin SA można także zamówić catering na przedsięwzięcia, skorzystać z pomocy przy aranżacji przestrzeni oraz z wypożyczalni sprzętu. Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla osób zmotoryzowanych - otóż obiekt dysponuje przestronnym parkingiem dla 600 samochodów osobowych i autobusów.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz