Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.05.2017

Nominacje do międzynarodowej nagrody World Travel Award - Hotel Tobaco & Zamek Biskupi Janów Podlaski

Nominacje do międzynarodowej nagrody World Travel Award - Hotel Tobaco & Zamek Biskupi Janów Podlaski

Hotele Arche - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24 edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

Co roku konkurs „World Travel Awards” wybiera najlepsze hotele na poszczególnych kontynentach i w poszczególnych krajach, a także organizacje i firmy związane z różnymi aspektami branży turystycznej. Finaliści wyłaniani są przez grono międzynarodowych ekspertów pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości i klientów.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest nominowany do tytułu "Najlepszego Polskiego Hotelu Konferencyjnego 2017” – Poland’s Leading Conference Hotel 2017. Hotel Tobaco w Łodzi jest nominowany w kategorii „Najlepszy Polski Hotel Butikowy 2017 – „Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” .

Obie nominacje są szczególnie cenne, gdyż konkurs  „World Travel Awards” to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej, nazywany „Oscarem” branży turystycznej. W tym roku do kategorii „Poland’s Leading Conference Hotel 2017”  –  zakwalifikowanych zostało pięć hoteli z Polski min.   Double Tree by Hilton & Conference Center Warsaw, Hilton Warsaw Hotel & Concention Centre, InterContinental Warszawa i Novotel Warszawa Centrum.  Do kategorii “Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” zakwalifikowane zostały : Hotel Blow Up Holl 50/50 w Poznaniu, krakowskie hotele: Hotel Copernicus, Hotel Centrum, Hotel Puro i Hotel Tobaco w Łodzi.

To już kolejne nominacje dla Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco w Łodzi w tym międzynarodowym konkursie „World Travel Awards”. Dzięki tym wyróżnieniom możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotele konferencyjne i butikowe, które również wyznaczają trendy i wysokie standardy obsługi.  To przede wszystkim informacja dla międzynarodowych organizatorów imprez typu MICE, że można znaleźć doskonałe miejsce do organizacji konferencji i wydarzeń również w Polsce. Nominacja Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco to również doskonała promocja Janowa Podlaskiego i Łodzi . Jest to wyjątkowy konkurs i bardzo ważny dla Grupy Arche, ponieważ w roku 2015 zdobyliśmy naszą pierwszą nominację i nagrodę dla Hotelu Tobaco w Łodzi. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrały moje dwa zespoły hotelowe ze względu na wkład pracy jaki został włożony przez ostatnie 12 miesięcy - mówi Artur Trukawiński, Cluster General Manager hoteli Zamek Biskupi Janów Podlaski & Hotel Tobaco Łódz.


          


W tym roku wśród nominowanych obiektów konferencyjnych znalazły się min. Hilton Vienna, Swissotel Zurich, Rizt-Carlton w Berlinie, Hotel The St.Regis w Rzymie, Four Seasons Hotel George V w Paryżu, InterContinental Carlton Cannes, czy słynny hotel The Dorchester w Londynie.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi należą do Grupy Arche posiadającej w swoim portfolio obiekty historyczne: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotele Arche w Częstochowie i w Siedlcach.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij