Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.05.2023

Nosalowy Dwór Resort & SPA - największy resort na Podhalu, idealny na organizację spotkań biznesowych!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - największy resort na Podhalu, idealny na organizację spotkań biznesowych!

Wyobraź sobie pobyt w sercu polskich Tatr. Piękne widoki, cisza, spokój, wiele możliwości w zakresie spędzenia wolnego czasu i pyszne jedzenie. To wszystko w połączeniu z góralską gościnnością sprawia, że chyba każdy ma teraz ochotę przenieść się właśnie tam. Ale tam, to znaczy... gdzie?

Jest pewien obiekt, który doskonale wpisuje się w opisaną wyżej wizję. To Nosalowy Dwór Resort & SPA, który godnie reprezentuje wyjątkowe hotele w górach. To największy resort na Podhalu oraz zdecydowanie jedna z najbardziej znanych marek hotelowych w Zakopanem.

Nosalowy Dwór Resort & SPA składa się z obiektów o 3- i 4-gwiazdkowym standardzie, które zapewniają nie tylko świetne warunki do wypoczynku, ale też do efektywnej pracy i organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie tego obiektu. Zostań więc z nami i dowiedz się, co dokładnie skrywa on w swoich wnętrzach. Zachęcamy do lektury - przekonaj się, że Nosalowy Dwór Resort & SPA to miejsce dla Ciebie i nie zwlekaj z rezerwacją!


Nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe na Podhalu

Nosalowy Dwór Resort & SPA to obiekt dysponujący odpowiednią przestrzenią, idealną na organizację konferencji, szkoleń, kongresów, sympozjów i bankietów. Znajduje się tam najnowocześniejsze i największe centrum konferencyjno-kongresowe na Podhalu. Goście mogą dokładnie liczyć na ponad 2000 m2 powierzchni, która podzielona została na 23 sale. Pomieszczenia te łącznie są w stanie pomieścić do ponad 2000 uczestników wydarzeń. Sale te oczywiście różnią się wielkością, pozwalając na organizację zarówno kameralnych, jak i znacznie większych przedsięwzięć.


Największe z nich jest Centrum Kongresowe Gerlach, pozwalające na zaproszenie do 1250 osób w ustawieniu teatralnym. I choć wszystkie te pomieszczenia różnią się wielkością, to mają jednak kilka wspólnych cech. Każde z nich jest nowocześnie urządzone, jasne, przestronne oraz w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowoczesne rozwiązania, które zastosowane zostały we wspomnianym wcześniej Gerlachu. To m.in. 91 punków podwieszeń o dźwigu 400 kg każdy, możliwość obciążenia posadzki ciężarem 500kg/m2 a w strefie wjazdowej na salę do 1000 kg/m2 czy możliwość wjazdu na salę nawet dużych samochodów TIR. 


Wyjątkowy obiekt konferencyjny w Zakopanem

Obiekt do dyspozycji gości oddaje również wysoce komfortowe zaplecze noclegowe, składające się z blisko 400 pokoi i apartamentów. Pomieszczenia te pozwalają na skuteczny wypoczynek, wyróżniając się przy tym elegancją oraz ciekawym designem. Pokoje są w pełni wyposażone w funkcjonalne meble oraz niezbędne sprzęty i udogodnienia.


Będąc w obiekcie koniecznie trzeba też odwiedzić jego strefę gastronomiczną. Na terenie resortu zlokalizowane są dwie restauracje - Regionalna, w której serwowana jest tradycyjna kuchnia polska oraz Grand, która ma w swoim menu dania inspirowane smakami z całego świata. Dodatkowo Nosalowy Dwór Resort & SPA oferuje również klimatyczną kawiarnię Giewont oraz urokliwy Lobby Bar.


Myślałeś, że to już wszystko, czym obiekt może zaskoczyć? Nic bardziej mylnego! Proponuje on jeszcze wiaty grillowe, leżące przy świerkowym lesie. Jest to fantastyczne miejsce na integrację przy grillowej kolacji lub spotkanie przy ognisku. Nosalowy Dwór Resort & SPA przygotował również coś dla gości spragnionych relaksu! Dysponuje on luksusową strefą SPA & Wellness, składającą się m.in. z basenu, saun, jacuzzi, strefy cardio oraz salonu fryzjerskiego.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij