Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
11.01.2016

Nowa dyrektor Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław

Nowa dyrektor Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław

Małgorzata Kopania-Urbacz, która do 1 stycznia 2016 roku była dyrektorem hotelu Campanile Szczecin, objęła stanowisko dyrektora hoteli Campanile Wrocław Centrum oraz Premiere Classe Wrocław. Oba obiekty znajdują się w stolicy Dolnego Śląska przy ul. Ślężnej.

Nowa dyrektor z jest absolwentką Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z branżą hotelarską związana jest od 2010 roku. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała na stanowisku recepcjonistki, a następnie asystenta dyrektora w hotelu Campanile Katowice. Zaledwie dwa lata później powierzono jej stanowisko dyrektora hotelu Campanile Szczecin.

Małgorzata Kopania-Urbacz jest menedżerem o wysokich kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Dobrze rozumie rynek i z pasją realizuje biznesowe cele. Dużą wagę przykładam do wysokiej jakości oferowanych usług, w szczególności do gościnności i zrozumienia potrzeb naszych gości – mówi nowa dyrektor.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij