
Hotel oferuje pięć klimatyzowanych sal
konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 190 m2, idealnych do
organizacji różnego rodzaju spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych, do
100 osób. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz
naturalne oświetlenie, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi
mobilnych ścian, wielkość oraz aranżacja sal może zostać dopasowana do charakteru
organizowanego wydarzenia i indywidualnych potrzeb klienta. Sale wyposażone są
w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekran, projektor multimedialny, flipchart
oraz wodę i materiały piśmienne dla każdego uczestnika. Na życzenie hotel
zapewni pomoc techniczną oraz odpłatnie każdy inny sprzęt konferencyjny.
W uzupełnieniu oferty, restauracja hotelu Campanile
Szczecin oferuje: zróżnicowane przerwy kawowe i/lub specjalne menu
konferencyjne i bankietowe.
Hotel Campanile Szczecin mieści się w centrum miasta, z widokiem na średniowieczną katedrę Świętego Jakuba, która swoją historią i pięknem od lat budzi zainteresowanie turystów. W bliskim sąsiedztwie, bo tylko 5 min piechotą znajduje się Stare Miasto łączące zabytkową architekturę z nowoczesnością, a także Zamek Książąt Pomorskich, jedno z głównych centrów kulturalnych miasta. W odległości 700 m od hotelu znajduje się Dworzec PKP Szczecin Główny, a Port Lotniczy Szczecin-Goleniów 46 km (ok. 40 min jazdy samochodem).
Hotel oferuje 85 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację z 75 miejscami, bar oraz pięć klimatyzowanych sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 190 m2, z pełnym zapleczem gastronomicznym. Sale dają możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań i przyjęć okolicznościowych do 100, a bankietów do 80 osób. Ich aranżację i wielkość można dopasować do indywidualnych potrzeb. Hotel posiada monitorowany parking podziemny. Na terenie obiektu jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Hotel Campanile Szczecin ofertuje 85 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 40 z oddzielnymi łóżkami. Istnieje możliwość wstawienia dziecięcego łóżeczka bądź dostawki. Hotel posiada pokoje dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz pokoje rodzinne.
Każdy pokój wyposażony jest w łóżko z komfortowym materacem, telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej i CANAL+, biurko, telefon, szafę, stojak na walizkę i zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach z wanną lub prysznicem znajdują się kosmetyki oraz suszarka do włosów. Pokoje z dostosowane dla osób niepełnosprawnych posiadają odpowiednią łazienkę oraz połączone są wewnętrznymi drzwiami z sąsiednim pokojem. Cenne przedmioty przyjmuje do depozytu recepcja. Istnieje możliwość skorzystania z żelazka oraz deski do prasowania. Hotel przyjmuje zwierzęta za dodatkową opłatą.
Na terenie hotelu działa restauracja oferująca szeroki wybór
dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania regionalne, wszystkie oparte
na produktach sezonowych. Dla grup korzystających z sal konferencyjnych proponuje
zróżnicowane warianty przerwy kawowej i/lub specjalne menu, które może zostać
podane w sali konferencyjnej lub w restauracji, w zależności od preferencji. Śniadania
w formie bufetu dostępne są w dni robocze od 6.30 do 10.00, a w weekendy od
7.00 do 10.30. W jego ofercie znajdują się m.in. ciepły bufet, duży wybór
wędlin i serów, płatki śniadaniowe, jogurty, warzywa i owoce, różne rodzaje
pieczywa oraz ciepłe i zimne napoje. Na życzenie, istnieje możliwość
przygotowania posiłku na wynos. W Hotelu Campanile Szczecin działa także bar.
• Recepcja 24h
• Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
• Monitorowany parking podziemny z 34
miejscami
• Parking dla autokarów w odległości 600 m
• Bezpłatne Wi-Fi
• Płatna usługa pralnicza
• Możliwość pobytu ze zwierzętami
Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".
Komentarze (2 wypowiedzi)
obiekt: Hotel Campanile SzczecinHotel Campanile Szczecin położony jest w atrakcyjnej turystycznie części miasta. Zapewnia kilka sak szkoleniowo - konferencyjnych, z dostosowaniem do ilości zaproszonych gości. Odpłatnie zapewnia cały i profesjonalny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia bankietu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji przyjęcia firmowego w tym obiekcie.Podczas organizacji przyjęcia warto zadbać o część kateringową,którą obiekt zapewnia. Polecam!
Korzystałem z tej najmniejszej sali, potrzebowałem jakieś kameralnej przestrzeni dla mnie i gości. Muszę przyznać, że Campanile zapewniło mi pełną obsługę i pomoc w organizacji, a także maksimum dyskrecji. Mimo tego, pracownicy starali się pomagać nam jak mogli, proponując kawę czy ciasteczka. Estetyka tego miejsca jest wspaniała, sale naprawdę cieszą oko. Co do sprzętu, to mnie wystarczał całkowicie, wyglądał nowocześnie i korzystało się z niego nader wygodnie. Jak dla mnie jest to jedno z najlepszych miejsc do spotkań biznesowych w Szczecinie.
Dodaj komentarz
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *