Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.10.2015

Nowy butikowy hotel z pomysłem w Gdyni

Nowy butikowy hotel z pomysłem w Gdyni

Quadrille Conference & SPA to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy zlokalizowany w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni – Orłowie. Wnętrze obiektu zainspirowane jest Alicją w Krainie Czarów i poza profesjonalną obsługą oraz wyśmienitą kuchnią nic nie jest tu na poważnie.

Wystrój wnętrz przywodzi  na myśl najbardziej szalone przygody Alicji. Na podłodze szachownica, na ścianach lampy gnące się w stronę Gościa, a pod sufitem restauracji z kapeluszy wyskakują białe króliki. Mimo to jest gustownie i bardzo efektownie. Mnogość faktur i kolorów sprawia, że butikowe wnętrza robią wielkie wrażenie.

Goście obiektu mają do wyboru jeden z 12 luksusowych apartamentów, 21 pokoi klasy biznes, salę konferencyjną do 80 osób, wyśmienitą restaurację autorską Biały Królik oraz nowoczesne SPA. Całość, mimo że zlokalizowana w centrum miasta, otoczona jest przepięknym parkiem o powierzchni 3 ha, co daje poczucie oddalenia od wielkomiejskiego zgiełku.

Obiekt stawia na Gościa dorosłego. Brak tu specjalnych kącików dla dzieci, atrakcji dla maluchów czy pakietów rodzinnych. To zdecydowanie miejsce dla chętnych oderwać się od szarości dnia codziennego w atmosferze spokoju i pełnego relaksu. Idealny dla gościa biznesowego! Zapraszamy do Krainy Czarów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij