Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.07.2023

Nowy dyrektor 5-gwiazdkowego Crystal Mountain w Wiśle

Nowy dyrektor 5-gwiazdkowego Crystal Mountain w Wiśle

Z radością pragniemy ogłosić, iż nowym dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego hotelu Crystal Mountain w Wiście (grupy Górskie Resorty) został Krzysztof Staniszewski.

Z szeroko pojętą branżą hotelarską związany jest on już od 15 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w hotelu Senator w Dźwirzynie jako specjalista ds. sprzedaży. Następnie, dokładnie w 2010 roku, miał okazję trafić do hotelu Aquarius w Kołobrzegu jako specjalista ds. sprzedaży korporacyjnej, gdzie po dwóch latach przejął kierownictwo nad działem sprzedaży.

Przez kolejne lata związany był bezpośrednio z siecią Zdrojowa Hotels, początkowo jako kierownik regionalny sprzedaży konferencji, a następnie jako dyrektor Diune Hotel & Resort.

W 2020 roku Staniszewski został członkiem Zarządu Sieci Zdrojowa Hotels, pełniąc rolę dyrektora Marine Hotel ***** & Ultra Marine.

Rok później, bo w 2021, dołączył do zespołu Crystal Mountain na stanowisku dyrektora operacyjnego. Aktualnie w obiekcie zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który zarządzał hotelem od ponad 2 lat. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij